Tusz do rzęs to zdecydowanie znakomity wynalazek, który pomaga nam wyglądać cały czas atrakcyjnie. Zazwyczaj jednak kupujemy dość standardowe i nudne tusze do rzęs – czarne i 2 w 1. A może by tak raz w końcu trochę zaszaleć i zainwestować w nieco inny tusz do rzęs?

Świat pełen barw czyli kolorowe tusze do rzęs

Zazwyczaj kupujemy standardowo dość nudne i zwyczajne tusze do rzęs czarne albo ewentualnie ciemno brązowe. Tymczasem dzisiejsze sklepy oferują nam znacznie bogatszy wybór. Znajdziemy przede wszystkim tusze do rzęs zielone, fioletowe i granatowe – te barwy, utrzymane w ładnej, ciemnej tonacji mogą nawet być używane na co dzień.

Inaczej nieco tusze żółte – tutaj ich ostra barwa znakomicie komponuje się z wieloma typami urody, dając pełne magii połączenie. Ciekawie także prezentują się różne tusze do rzęs w barwie jasnego niebieskiego – one także zjawiskowo podkreślają oczy.

Odważne, kocie oczy

Następnie czas na wyjątkowe, kocie oczy. Standardowo uzyskujemy ich kształt i wygląd tylko i wyłącznie za pomocą eyelinera, co jest zdecydowanym błędem. Dlaczego? Otóż w ten sposób tworzymy dość sztuczny i niepełny efekt.

Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w profesjonalny tusz do rzęs właśnie do kocich oczu. Ma on nieco klepsydrowaty kształt szczoteczki, dzięki czemu świetnie nadaje się właśnie do podkręcania rzęs, a w szczególności ich końcówek. Ponadto taki tusz pięknie pogrubia rzęsy u nasady i delikatnie wydłuża końcówki. Oczywiście makijaż uzupełniamy klasyczną kredką.

Woda, deszcz – nic go nie pokona

Na koniec warto powiedzieć słowo o wodoodpornym tuszu do rzęs, ponieważ często zupełnie nieprawidłowo go wybieramy. Przede wszystkim należy podkreślić, że występuje on także w różnych wersjach – pogrubiającej, wydłużającej itp. Trzeba go zatem odpowiednio dobrać pod tym kątem.

Ponadto takie tusze do rzęs przeznaczone są raczej na specjalne okazje, a nie na co dzień. A zatem możemy o nim pomyśleć, kiedy idziemy na basen, termy, na plażę czy nad jezioro Ponadto przydaje on nam się we wszystkich krajach czy miejscach, gdzie wilgoć powietrza jest dość spora albo gdzie czekają nas trudne warunki atmosferyczne. Pamiętajmy jednak o tym, że trudno go zmyć za pomocą standardowych środków.

Tusz do rzęs kupisz na kosmetykizameryki.pl

Share:
goldavocado.pl adoptastate.org Zestaw ogrodowy: stół i krzesła