Turystyka

Bułgaria- radość życia!

Zbliża się powoli ten moment, w którym coraz pilniej potrzebujemy ciekawej oferty wakacyjnej. Dokąd jechać?

Najpierw odpowiedzmy sobie – czego właściwie oczekujemy po miejscu, do którego jedziemy. Otóż na pewno chcemy odpocząć- to jasne. Ponadto chcemy mieć ładną pogodę- jedziemy przecież tylko na przeciętnie dwa tygodnie i żal nam spędzać urlop w deszczu. Ponadto chcemy, aby owo miejsce miało ciekawe zabytki- coś do pozwiedzania. Oczywiście ważna jest dla nas również stabilna sytuacja polityczna. Podsumowując- które miejsce zapewni nam bezpieczeństwo, ładną pogodę i ciekawe zabytki?

Bez wątpienia będzie to Bułgaria! To dość popularny kierunek wakacyjnych wojaży- zapewne ktoś z naszych znajomych już tam był, Dlaczego Bułgaria autokarem jest tak popularna? Spełnia wszystkie warunki, do tego jest tania. Co więcej- znajduje się tam Morze Czarne- wiecznie ciepłe, zdrowe dla skóry, piękne piaszczyste plaże oraz… góry! Każdy zatem znajdzie coś dla siebie.

Warto naprawdę jechać do Bułgarii i co więcej – warto jechać do Bułgarii autokarem. Dzisiaj prawie każde biuro podróży ma w swojej ofercie takie wczasy autokarowe. Dlaczego? Ich zaletą jest niewątpliwie to, że naprawdę dużo możemy zwiedzić mając w każdej chwili do dyspozycji autokar!

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że Bułgarzy są niezwykle sympatyczni i jak przystało na mieszkańców Bałkanów- umieją się bawić i cieszyć życiem!

Share: