Biznes

Co zrobić z rozbitym samochodem?

Wypadki na drodze mają miejsce każdego dnia. Ich wynikiem są najczęściej zepsute samochody, które są nie tylko poobijane, ale i niesprawne technicznie.

Wiele właścicieli stara się uzyskać odszkodowanie i nzapłacić za ewentualne naprawy. Problem polega jednak na tym, że przedstawiciele ubezpieczalni samodzielnie wyceniają straty i zazwyczaj wnioskują o kwoty, które w rzeczywistości nie są w stanie pokryć szkód. Wtedy właściciele mogą dołożyć do naprawy z własnej kieszeni lub zdecydować się na odsprzedanie samochodu do skupu samochodów rozbitych. Takie firmy odkupują samochody uszkodzone trwale lub tymczasowo, oferując za nie rozsądne kwoty. Załatwienie wszelkich formalności trwa dosłownie kilkanaście minut.

Jak wygląda sprzedaż samochodu wypadkowego w skupie?

Przede wszystkim konieczne jest doprowadzenie samochodu do skupu – skupy często oferują bezpłatną usługę lawety. Strony negocjują odnośnie ceny samochodu. Kiedy decyzja zapadnie konieczne jest podpisanie odpowiednich papierów. Samochód przechodzący w ręce skupu może zostać wykorzystany w częściach dla innych klientów skupu. Zastanawiasz się czy oddać samochód do skupu? Sprawdź ofertę firmy Oltomax – skup rozbitych samochodów Będzin.

Share:
http://passittotheleft.org/sklep-jezdziecki-wybieramy-idealne-bryczesy/ https://alexanderncsenate.com/oslona-na-taras-w-formie-pergoli/ rocela.pl