Ciekawe

Horoskop celtycki – Topola

Topolami są osoby urodzone pomiędzy 4 a 8 lutego oraz pomiędzy 5 a 13 sierpnia. Jakimi cechami się charakteryzują?

Główne cechy Topoli – wrażliwa i inteligentna

Topole to osoby wyjątkowo wrażliwe – do tego stopnia, że bywają czasem chimeryczne. Ciężko znoszą krytykę i kąśliwe komentarze, naprawdę łatwo je zranić do żywego. Mają też skłonność do pesymizmu i widzą rzeczywistość w czarnych barwach. Topole bywają też, niestety, cynikami, co nie ułatwia im międzyludzkich interakcji i kontaktów z innymi. Topole nie lubią w swoim otoczeniu ludzi, których same nie zaakceptowały. Jeśli im narzucić towarzystwo takich osób, zamykają się w sobie i stają się nieszczęśliwe.

Równocześnie topole cechuje też żywy i krytyczny umysł, mają one wyjątkowo szerokie horyzonty, bardzo często interesują się sztuką i filozofią, fascynuje je polityka. Ale to nie oznacza, że właśnie w tych dziedzinach szukają pracy – zazwyczaj nie pozwala im na to praktyczny aspekt ich natury. Stawiają raczej na konkretne zawody, które dają zabezpieczenie finansowe.

Kilka rad dla wszystkich osób spod znaku Topoli

Największym wyzwaniem, które stoi przed Topolą, jest nauczenie się kontrolowania swoich nastrojów i skłonności do pesymizmu. Muszą też nauczyć się powściągać swoje cięte komentarze i łagodzić cyniczne podejście do życia i innych ludzi, a równocześnie pracować nad swoją, nierzadko przesadną, wrażliwością oraz nauczyć się ze spokojem przyjmować krytykę i nie brać jej tak do siebie. Muszą również pracować nad swoją niską samooceną, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistymi mankamentami ich osoby.

Jeśli tylko im się to uda, w pełni będą mogły rozwinąć swoje pozytywne cechy: żywą inteligencję, krytyczny umysł i wyjątkową wrażliwość.

Dowiedz się więcej: wróżka SMS.

Share: