Ciekawe

Hotel Lamberton w Ołtarzewie pod Warszawą, to idealne miejsce dla gości biznesowych

Jeżeli niebawem często zaczniesz jeździć do Warszawy w celach biznesowych, to koniecznie będziesz potrzebował jakiegoś taniego noclegu i miejsca w okolicach Warszawy. Idealnym tego typu miejscem jest hotel Lamberton w Ołtarzewie. Ten hotel biznesowy mieści się 19 kilometrów od ścisłego centrum stolicy, czyli Pałacu Kultury i Nauki.

Komfortowe i ładne pokoje

W hotelu Lamberton znajduje się aż ponad 100 pokojów o różnym standardzie. W hotelu znajdują się pokoje z łóżkami pojedynczymi oraz małżeńskimi. Oczywiście poza zwykłymi pokojami, ten obiekt dysponuje również apartamentami. Zdjęcia pokojów znajdziesz na stronie http://www.hotellamberton.pl/home/.

Przy każdym pokoju znajduje się przestronna łazienka z prysznicem oraz suszarką do włosów. Natomiast w samym pokoju poza bardzo wygodnym łóżkiem znajdziesz także telewizor, niezbędne meble, komplet ręczników oraz wodę. Niektóre pokoje mają także klimatyzację. Wystrój pokoi jest gustowny i nowoczesny.

Nowoczesne sale konferencyjne

Hotel Lamberton jak przystało na dobry hotel biznesowy, to także centrum konferencyjne. W obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych, które są przestronne i odpowiednio wyposażone. Sale można ze sobą łączyć dzięki mobilnym ścianom, które są jednocześnie dźwiękoszczelne. Wystrój sal jest bardzo gustowny, a oświetlenie jest bardzo praktyczne.

Każda sala konferencyjna wyposażona jest w niezbędny sprzęt multimedialny, m. in. rzutnik oraz nagłośnienie. W salach dostępny jest bezprzewodowy i szybki internet. Oczywiście wszystkie sale są klimatyzowane. Każda sala wyposażona jest także w bardzo wygodne krzesła i fotele dla uczestników konferencji, spotkania albo wydarzenia biznesowego. Zdjęcia sal konferencyjnych znajdziesz na www.hotellamberton.pl/home/.

Klimatyczna restauracja oraz inne atrakcje

Udana delegacja służbowa wiąże się także z dobrym wyżywieniem. Na szczęście hotel Lamberton poza dobrym miejscem na nocleg i konferencje, to także idealne miejsce na spożywanie posiłków. W hotelu znajduje się restauracja, w której kucharze serwują przepyszne potrawy, które przypadną do gustu każdemu. Więcej informacji o restauracji znajdziesz na stronie www.hotellamberton.pl.

Po ciężkim dniu pracy gość tego hotelu biznesowego będzie mógł spędzić czas na spacerowaniu w przepięknym ogrodzie obiektu. Na terenie hotelu znajduje się także klub dla gości, w którym można odprężyć się przy odrobinie alkoholu albo zagrać w bilard i darta. W klubie można także obejrzeć ważne wydarzenie sportowe, które akurat odbywa się w trakcie delegacji.

Share: