Ciekawe

Hotel Lord – najpiękniejsze sale konferencyjne

Szukasz wyjątkowych sal konferencyjnych, w których będzie można zorganizować jakieś wyjątkowe wydarzenie? Będą na nim ważne osobistości, albo ludzie z innych, zagranicznych oddziałów firmy? A może to nie będzie duża konferencja, tylko kameralne spotkanie dla najlepszych, ale chcesz żeby Twoi pracownicy otrzymali nagrodę za wspaniałe wyniki w pracy i dlatego zależy Ci na wyborze wspaniałego miejsca? Hotel Lord w Warszawie to z pewnością pałacyk, który zachwyci każdego – wygląda imponująco tak od zewnątrz, jak i wewnątrz! Sal konferencyjnych, które pozostają do wyboru klientów jest aż 11 – i każda warta zamówienia!

Dla licznych i kameralnych spotkań

W zależności od ustawienia stolików w konkretnych salach, zmieści się w nich określona liczba osób. W Hotelu Lord można zorganizować spotkanie na 8 osób, a można zaplanować i takie, w którym będzie uczestniczyć aż 350 ludzi. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka – zróżnicowana, bo i potrzeby klientów z Warszawy (i nie tylko z Warszawy) są bardzo różne. Korzystając ze strony hotellord.pl można dowiedzieć się więcej o konkretnych salach – sprawdzić ich wygląd dzięki zdjęciom, jak również zapoznać się z możliwymi ustawieniami stolików i zmianami jakie one wprowadzają.

Usługi gwarantowane i dodatkowe

W Hotelu Lord nie uznaje się przeciętności – pałacyk jest bowiem czterogwiazdkowy i zapewnia najlepszą jakościowo obsługę. Dlatego też klienci biznesowi mogą liczyć na bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie obiektu oraz na dostęp do wysokiej klasy sprzętu multimedialnego, potrzebnego przecież do przeprowadzeni szkolenia czy konferencji. Hotel konferencyjny w Warszawie umożliwia nawet wynajęcie dodatkowego oświetlenia, komputerów czy dodatkowych mikrofonów bezprzewodowych. W grę wchodzi także zapewnienie posiłku (kuchnia jest przepyszna)!

Share: