Ciekawe

Infrastruktura budynkowa pod kontrolą

Bardzo trudno zajmować się skutecznie nieruchomością, zwłaszcza gdy pod opieką mamy duży budynek, w którym mieszczą się biura, restauracje czy hotel. W dzisiejszych czasach każdy element wymaga dużej wiedzy z zakresu technologii, gdyż funkcjonuje w oparciu o najnowocześniejsze i skomplikowane rozwiązania. Dlatego też lepiej tak ważne sprawy, jak infrastruktura budynku, oddać w ręce profesjonalistów.

FM to konkretne wsparcie i specjalistyczne usługi

Facility management to branża, która podsuwa nam konkretne rozwiązania. Opracowane przez specjalistów z danej dziedziny i równie skutecznie zrealizowane na terenie danej nieruchomości. Serwis bms, instalacje niskoprądowe i przeciwpożarowe, instalacje hvac – tymi wszystkim elementami zajmą się fachowcy.

Infrastruktura budynkowa w rękach profesjonalistów

Przykładem takiego wyspecjalizowanego podejścia do zarządzania budynkiem jest FM Solutions. Projektują, wykonują i serwisują wszelkie systemy infrastruktury budynkowej. W razie awarii proponują swój serwis mobilny, czynny 24 godziny na dobę (przy podpisaniu umowy). Podpowiadają najlepsze rozwiązania technologiczne, wpływające korzystnie na infrastrukturę budynkową.

Share: