Dom i Wnętrze

Inspiracje na piękną kuchnię

W kuchni spędzamy sporo czasu każdego dnia – warto zaaranżować to pomieszczenie w taki sposób, aby wprawiało nas w dobry nastrój, pozwalało na wygodne i szybie przygotowywanie posiłków. Wyposażenie kuchni również ma znaczenie – wybierając produkty pochodzące od topowych producentów możemy mieć pewność, że codzienne gotowanie stanie się czystą przyjemnością. Jakie produkty wybierać?

Profesjonalne noże kuchenne dla każdego!

Nie musimy być doświadczonymi i utytułowanymi kucharzami, aby korzystać z profesjonalnych noży – topowi producenci oferują nam nowoczesne i funkcjonalne noże do użytku w naszych domach. Noże Gerlach to doskonały przykład tego, jak innowacyjne materiały łączyć z doskonałym designem. Noże posiadają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, zabezpieczonej przed kruszeniem, korozją. Stal posiada pewien stopień elastyczności, co pozwala na wygodne krojenie pod różnymi kątami. Na uwagę zasługuje również rękojeść tworzona z tworzywa antypoślizgowego – dzięki temu nóż pewnie leży w dłoni i pozwala na wygodne krojenie, szatkowanie czy filetowanie.

Funkcjonalne noże i patelnie

Rozglądając się za kompletem garnków dobierzmy go do naszych potrzeb i tego, jak często gotujemy. Producenci zaoferują nam zestawy złożone z kilku lub kilkunastu elementów. Nowoczesne garnki wykonywane są ze stali nierdzewnej, wysoce odpornej na odkształcenia, działanie wysokiej temperatury, korozję. Wewnątrz nich umieszcza się miarki, aby móc precyzyjnie odmierzyć ilość płynów. Każdy garnek zaopatrzono w pokrywkę ze szkła hartowanego – pokrywki posiadają niewielkie odpowietrzniki, aby móc odparować wodę i zagęścić potrawę. Garnki posiadają także wygodne i antypoślizgowe rączki, aby móc przenosić je z miejsca na miejsce. Oferowane w najlepszych sklepach patelnie uzupełniane są o powłoki ceramiczne – dzięki nim możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu.

Share:
http://protaras.com.pl greaterrangedj.com northtexaswish.org