Ciekawe

Jak mądrze wybrać salę na weselę?

Zastanawiasz się, jak wybrać salę na weselę? Jeśli tak, sprawdź naszą listę pięciu rzeczy, o których przyszli państwo młodzi bardzo często zapominają.

Po pierwsze, miejsca parkingowe

Nie wszyscy goście przyjadą do domu weselnego autobusem, część wybierze własny samochód. A skoro już przyjadą swoimi autami, wypadałoby zagwarantować im miejsca parkingowe, które nie tylko będą wygodne, ale także bezpieczne. Najlepiej, żeby parking był strzeżony, ale wystarczy jeśli znajduje się w dobrze oświetlonym miejscu w bezpośrednim pobliżu sali weselnej.

Po drugie, klimatyzacja (lub ogrzewanie)

Sale weselną wybiera się ze sporym wyprzedzeniem i nierzadko zdarza się, że ślub mamy latem, a sale oglądamy zimą. Oznacza to jedno: widzimy inne warunki, niż te, które będą panować w innej porze roku. Dlatego właśnie musimy dokładnie sprawdzić, jak działa klimatyzacja, albo dopytać, jakim ogrzewaniem dysponuje sala.

Po trzecie, podłoga

Brzmi enigmatycznie, prawda? A jednak parkiet to bardzo ważna kwestia, którą większość osób ignoruje. To właśnie od niego zależeć będzie, jak gościom będzie się tańczyć i czy nie będą się ślizgać. Wykonajcie więc chociaż kilka piruetów, żeby przetestować podłogę, i oceńcie czy jest śliska.

Po czwarte, ilość obsługi

Od tego, ilu kelnerów przypada na jednego gościa, zależy jakość obsługi i to, jak długo goście będą musieli czekać na kolejne dania. Warto się zawczasu upewnić, ile osób z obsługi będzie na sali w trakcie wesela, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek już w trakcie uroczystości.

Po piąte, miejsce dla palaczy

Palacze to też ludzie, nawet jeśli wy sami nie przepadacie za nikotyną. Nie skazujcie ich więc na wychodzenie na śnieg i deszcz i sprawdźcie, czy sala weselna dysponuje palarnią.

Zorganizuj wesele w hotelu w Warszawie i ciesz się ślubem jak z bajki!

Share: