Technologia

Jak skutecznie poszerzać swoje kwalifikacje zawodowe?

W Polsce coraz więcej mówi się o konieczności poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych. Jeszcze niedawno było to niezbędne do tego, aby móc zabiegać o awans. Obecnie podnoszenie kwalifikacji jest niezbędne do tego, aby utrzymać dotychczasową pozycję w pracy.
W przypadku osób pragnących zmienić zawód czy też zdobyć dodatkowe uprawnienia najprostszym sposobem jest zainteresowanie się kursami w szkołach dla dorosłych. Takie placówki znajdziemy w większości dużych i średnich miast w Polsce. Co jednak z osobami, które pragną rozwijać się w dziedzinach takich jak IT? Niestety, placówki kształcenia ustawicznego rzadko kiedy proponują tak zaawansowane kursy. Jakie są alternatywy?

Szkolenia on-line – poznaj zalety platform e-learningowych!

Dla osób pragnących poznawać nowoczesne oprogramowanie związane z projektowaniem wnętrz, tworzeniem prostych grafik, obróbką zdjęć stworzono nowoczesne platformy e-learningowe, które udostępniają odpłatnie nowoczesne kursy wideo. Dotyczą one najpopularniejszych programów komputerowych, związanych z grafiką 3D, edycją zdjęć. Jednym z ciekawszych jest kurs Archicad, jednak to nie wszystko, czego mogą oczekiwać użytkownicy.

Jak skorzystać z platform e-learningowych? To proste – wystarczy zarejestrować się jako użytkownik. W tym celu konieczne jest podanie naszego maila oraz wszelkich wymaganych danych. Konieczne jest również zaakceptowanie regulaminu, który zobowiąże nas do nierozpowszechniania zakupionych treści.
Po zarejestrowaniu się otrzymany maila z linkiem aktywacyjnym – po kliknięciu możemy rozpocząć poszukiwanie interesujących nas materiałów.
Kursy pogrupowane są od podstawowych do średniozaawansowanych – dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć kurs odpowiadający jego umiejętnościom.

Share: