Dom i Wnętrze

Jak urządzić sypialnię dla singla?

Sypialnia dla singla nie musi być nudna – przekonują o tym liczni projektanci wnętrz oraz dekoratorzy. Ważne jest jednak, aby pomieszczenie wypełnione było ulubionymi przedmiotami i mogło spełniać także rolę miejsca do relaksu: przy ulubionej książce, komputerze czy słuchania muzyki. Jak tego dokonać?

Jasne kolory, zwierzęce motywy

Sypialnie singli warto urządzać w jasnych kolorach – wtedy nawet duża liczba gadżetów nie sprawi, że pomieszczenie optycznie się zmniejszy. Jasne kolory pozwolą na odbijanie światła. Modne w tym sezonie kolory to szarości, bil, drobne dodatki czerni i oczywiście dodatki ze zwierzęcymi motywami.
Wybierając meble najważniejsze okaże się łóżko. W sypialni singla nie ma potrzeby wstawiać mebla jednoosobowego – jeśli cenimy komfort i wygodę nie bójmy się kupić łóżka znacznie szerszego! W sklepach meblowych znajdziemy wiele interesujących modeli łóżek wykonanych z litego drewna, płyt meblowych i materiałów syntetycznych.

W sypialni nie może zabraknąć regałów – można przechowywać na nich ulubione książki, płyty winylowe, magazyny, płyty DVD. Wiele osób decyduje się na zamontowanie plazmowego telewizora na ścianie – to też dobra myśl. Dodatkowo taki telewizor nie zabierze miejsca na inne przedmioty. Pamiętajmy też o niewielkich lampkach nocnych – umożliwią czytanie, a nie będą oślepiać oczu.

Share:
http://tyxynk.com/aranzowanie-mieszkania-znajdz-inspiracje-w-naturze/ eltying.com.pl funniestfemale.com