Ciekawe

Jakie kasy fiskalne produkuje obecnie Elzab?

Jakie kasy fiskalne produkuje obecnie Elzab?

Wspieranie polskiego przemysłu jest celem, który powinien przyświecać każdemu z nas. A już zwłaszcza w sytuacji, gdy krajowi producenci dostarczają na rynek wysokiej klasy produkty. Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach wielu przedsiębiorców decyduje się na kasy fiskalne marki Elzab. Urządzenia te wyróżniają się nie tylko jakością wykonania, ale także wydajnością.

Elzab produkuje obecnie kilka kas rejestrujących, na które mogą się zdecydować przedsiębiorcy reprezentujący różne branże. W ofercie tej marki znajdziemy zarówno urządzenia małe oraz mobilne, jak i modele średniego segmentu czy systemowe. Co więcej, technologie tworzone przez Elzab są po prostu uważane za niezawodne kasy fiskalne. Dlatego też tak wielu podatników decyduje się na ich wdrożenie w swoich firmach.

Urządzenia małe i mobilne

Popularność kompaktowych kas fiskalnych wynika z kilku powodów. Urządzenia tego typu na pewno zapewniają wygodę pracy w różnych warunkach – zarówno w mniejszych punktach handlowych czy usługowych, jak i podczas mobilnego obsługiwania klientów. Na przykładzie modeli marki Elzab widać jednak, że niewielkie gabaryty nie są jedyną zaletą tych technologii. Małe kasy rejestrujące, tj. K10 czy Mini E, zapewniają bowiem skuteczne wykonywanie zadań firmowych.

Pierwszy z wspomnianych modeli wyróżnia się zastosowaniem obszernego i wytrzymałego panelu dotykowego. Dzięki temu obsługa Elzab K10 to czysta przyjemność. Dodatkowo, ta innowacyjna kasa posiada bardzo wytrzymałą obudowę, dostępną w kilku wersjach kolorystycznych, jak również umożliwia płynną współpracę z innymi elementami rozwiązania systemowego dla firmy. Z kolei model Mini E może się pochwalić klawiaturą, która oferuje skonfigurowanie nawet 61 skrótów klawiszowych. W rezultacie, kasa fiskalna Elzab sprawdza się znakomicie podczas korzystania z trybu szybkiej sprzedaży.

Modele średniego segmentu oraz systemowe

Wśród urządzeń marki Elzab, które oferują wyższe parametry użytkowe, warto wymienić 2 kasy rejestrujące – Jota E oraz Delta Max E. Obydwa modele poradzą sobie znakomicie nawet w nieco większych działalnościach gospodarczych. Ich zaletą jest bowiem obsługa rozbudowanej bazy towarowej. W przypadku Elzab Jota E, do dyspozycji użytkownika jest 4 095, 12 287 lub 20 479 PLU. Innymi słowy, w czasie zamawiania tego urządzenia można zdecydować, ile pozycji towarowych kasa obsłuży. Podobnie jest zresztą z drugim modelem, a więc Elzab Delta Max E. Tutaj jednak do dyspozycji będzie 40 959 lub 61 439 PLU. Co więcej, zarówno w urządzeniu średniego segmentu, jak i systemowym, znajdziemy wiele klawiszy funkcyjnych, różne interfejsy komunikacyjne oraz moduły elektronicznej kopii paragonów.

Kasy z certyfikatem Online Ready

Urządzenia rejestrujące Elzab zawsze słynęły z tego, że oferują przedsiębiorcom „coś ekstra”. Przez długi czas tylko w ofercie tego producenta znajdowały się modele, które posiadały kolorowe, obszerne panele dotykowe. Natomiast na chwilę obecną kasy Elzab wyróżniają się m.in. tym, że w przyszłości będzie można je zmodernizować i dostosować do wymogów nowego systemu fiskalizacji. A więcej na temat urządzeń z certyfikatem Online Ready można przeczytać na stronie internetowej kasyfiskalne2018.pl.

Share: