Ciekawe

Jakie kostiumy są najpopularniejsze?

Przebrania i różne gadżety to fetysze, działające szczególnie na panów, a kobiety mogą dodać sobie nimi odwagi. Ich dodatkowym atutem jest fakt, że podniecają mężczyzn, a panie nie czują się w nich do końca nagie. Postanowiliśmy zrobić zestawienie najczęściej wybieranych kostiumów.

Pokojówka

Panowie bardzo często fantazjują o eleganckich sukienkach i fartuszkach, dlatego tak wiele projektów tego typu jest dostępnych na rynku bielizny erotycznej.

Uczennica

Panowie muszą wyjątkowo lubić wzór w kratę, ponieważ występuje on na większości projektów. To urocze połączenie niewinności i zalotności.

Króliczek

Dzięki marce Playboy jest to rozpoznawany w każdym kraju symbol seksualności. Jest bardzo pociągający, dzięki uroczym uszkom i puszystemu ogonkowi.

Policjantka

Niektórzy mężczyźni potrzebują zostać zdominowani przez kobietę, a ten kostium jest właśnie dla pań o takim usposobieniu. Dodatkowo nie trzeba się martwić o punkty karne i mandaty.

Pielęgniarka

Nie dość że zatroszczy się o mężczyznę, to w razi potrzeby zrobi oddychanie usta-usta.

Pamiętajmy, że zanim wprowadzimy kostiumy erotyczne do naszej sypialni, należy najpierw przedyskutować to z partnerem lub partnerką, aby żadna ze stron nie czuła się do niczego przymuszona.

Share:
ipjforum.org eltying.com.pl koco.pl