Również po zmierzchu można podziwiać zieleń ogrodu czy czuć się bezpiecznie. Wszystko to dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Obecnie do wyboru jest wiele rozwiązań, które będą nam służyć przez długie lata, a jednocześnie stanowiły ciekawą dekorację.

Nieograniczone możliwości

Pamiętajcie o tym, że tworzenie oświetlenia w ogrodzie to nie tylko obowiązek, ale również świetna zabawa. Wystarczy odrobina pomysłowości i podążanie za prostymi zasadami, dzięki którym ogrodowe oświetlenie będzie efektywne, funkcjonalne i ekonomiczne. Lampy tego typu mogą być wyposażone w żarówki LED oraz czujniki ruchu, dzięki czemu będą niemal nieodczuwalne dla naszego portfela. Rynek oferuje nam wiele możliwości, wśród których można wybierać.

Lampy niskie

Doskonale sprawdzają się do oświetlenia wjazdu do garażu, można umieszczać je również przy ścieżkach. Nie mają one więcej niż 1,5 m wysokości.

Lampy średnie

Zwykle nie mają więcej niż 2,5 m. Najlepiej sprawdzają się przy średnich działkach i ogrodach, ale są również dobrym wyborem do stworzenia oświetlenia tarasowego.

Lampy wysokie

Tego rodzaju lampy ogrodowe mają ponad 2,5 m. Duże ogrody, z wysokimi drzewami to idealne miejsce dla nich. Wysokie lampy są w stanie oświetlić duże przestrzenie. Można je bardzo często zobaczyć w parkach lub przy ulicach.

Czytaj więcej na lampyogrodowe.com.pl

Share: