Biznes

Kalendarz w codziennej pracy

Coraz częściej na naszych biurkach goszczą tradycyjne kalendarze książkowe. Są one doskonałą alternatywą dla licznych elektronicznych gadżetów, które lubią psuć się i wyłączać w najmniej odpowiednich momentach. Sami pracodawcy dbają o to, aby pracownicy mieli odpowiednie narzędzia do pracy – kalendarze to dodatkowy sposób na zapisywanie istotnych informacji, dat, numerów telefonów. Jakie są jego zalety?

Wygodny, lekki i poręczny!

Kalendarze tworzy się w formacie A5 – to format zeszytu szkolnego. Niewielkie rozmiary sprawiają, że bez trudu zmieścimy go do torebki czy aktówki. Okładka kalendarza wykonana jest z tworzywa tekstylnego lub skóry ekologicznej – materiały te są odporne na zabrudzenia, ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Uwagę przykuwa również sposób łączenia stron – są one najczęściej szyte, a nie klejone. Przez to kalendarz na długo zachowuje integralność swojej budowy. Dla wygody użytkowników do grzbietów mocowane są również miękkie zakładki.

W środku kalendarza mamy przede wszystkim wiele miejsca na własne notatki – zarówno pod konkretnymi dniami, jak i na końcu produktu, gdzie zazwyczaj jest umieszczona sekcja z adresami. Producenci dbają też o elegancki wygląd kalendarzy: kolejne elementy są ułożone w czytelny sposób. W poszczególnych datach znajdziemy również informacje o imieninach.

Czytaj więcej na www.javro.pl.

Share: