Ciekawe

Kostiumy dla dorosłych

Jeśli wybieramy się na wieczór panieński lub domówkę w gronie bliskich znajomych, na której obowiązują kostiumy, wtedy warto pomyśleć o zakupie takiego, który podkreśli nasze atuty.

Kostiumy to świetna zabawa

Przebieranie się za różne postacie może być doskonałą zabawą. Oczywiście takie stroje różnią się zazwyczaj od kostiumów, które ubierają dzieci. Chociaż zdarzają się dorośli, którzy chętnie przebiorą się za kurczaka z KFC albo którąś z postaci Disneya.

Spore grono dorosłych, woli jednak wybierać stroje, które pasują do ich wieku. Zdarza się, że ubieramy stroje dostosowane do okazji, np. Alicji z krainy czarów, nauczycielki czy barokowej damy z krótką spódnicą.

Podczas urządzania domówki w gronie najlepszych znajomych, na której obowiązują przebrania, możemy sobie pozwolić na bardziej odważne stroje takie jak kostium uczennicy, pielęgniarki czy policjantki.

Każdy z nas wie najlepiej jak będzie się czuł w danym kostiumie wśród znajomych lub całkiem obcych mu osób. Najważniejsze to dopasować odpowiedni strój do charakteru imprezy. Nie wypada przecież pojawić się na oficjalnym balu w króciutkim uniformie pani doktor. Pamiętaj również, że w przebieraniu się chodzi przede wszystkim o dobra zabawę.

Share:
http://aahasc.org/okna-pasywne-co-warto-o-nich-wiedziec/ m34.pl koco.pl