Droga do wymarzonej, szczupłej sylwetki nie jest usłana różami. Aby choć trochę zbliżyć się do ideału, poświęcamy wolny czas na intensywne treningi, przestrzegamy ścisłej diety i kontrolujemy się na każdym kroku. Niestety, nierzadko drastyczna zmiana trybu życia nie wystarcza, aby pozbyć się wszystkich kompleksów i poczuć się dobrze w swojej skórze. Nadzieję wszystkim osobom, które chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów, daje nowoczesna medycyna estetyczna.

Czym jest lipoliza iniekcyjna?

Innowacyjny zabieg lipolizy iniekcyjnej dedykowany jest osobom, które chcą skutecznie, trwale i szybko pozbyć się tłuszczu z miejsc, które najtrudniej wyszczuplić. Krótki, nieoperacyjny zabieg pozwalana usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej między innymi z podbródka, brzucha, bioder, pleców, kolan, karku, ramion, pośladków. Lipoliza może być wykonana samodzielnie lub jako uzupełnienie liposukcji i abdominoplastyki.

W przeciwieństwie do liposukcji, podczas wykonywania lipolizy nie używa się skalpela. Nieinwazyjna kuracja polega na iniekcyjnej aplikacji w wybrane partie ciała specjalnego preparatu, który rozbija komórki tłuszczowe na mniejsze cząstki (glicerol i kwasy tłuszczowe). Składniki te transportowane są do wątroby, rozkładane, a w następnej kolejności – wydalane z organizmu. Co ważne, poddanie się lipolizie iniekcyjnej nie wiąże się z tak zwanym efektem jo-jo.

Atrakcyjny wygląd nie tylko dla wybranych

Rosnące zainteresowanie zabiegami upiększającymi oraz intensywny rozwój medycyny estetycznej przyczyniły się do zwiększenia oferty i spadku cen innowacyjnych kuracji. Na stronie filine.plznajdziesz informacje o zabiegach oraz cennik. Możesz mieć pewność, że ceny innowacyjnych kuracji pozytywnie Cię zaskoczą!

 

 

 

Share: