Ciekawe

Najpopularniejsze atrakcje weselne – top 5.

Organizacja wesela może przytłoczyć. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już bowiem wynajęcie sali i podjęcie kluczowej decyzji o tym, czy zagrać do tańca ma DJ czy zespół. W ciągu kilku lat rynek zalany został wręcz przez firmy prześcigające się w coraz bardziej oryginalnych pomysłach na oprawę imprezy weselnej i organizację dodatkowych atrakcji. Poniżej krótkie zestawienie najpopularniejszych z nich.

1. Fotobudka.

Niekwestionowany hit weselny ostatnich lat. Fotobudka pozwala nowożeńcom i ich gościom na wykonanie zabawnych zdjęć o swobodnym charakterze, najczęściej z wykorzystaniem różnorakich gadżetów, takich jak peruki, okulary, maski, wąsy, tabliczki z napisami. Jest to ulubiona atrakcja bardzo wielu osób i wydaje się, że wciąż będzie bardzo popularna. Fotobudki często drukują zdjęcia w dwóch egzemplarzach, dlatego to świetna forma pamiątki zarówno dla gości, jak i dla nowożeńców. Wydruki, opatrzone życzeniami i podpisami, wkleić można do księgi gości.

2. Oprawa barmańska.

Profesjonalna oprawa barmańska to także coraz częściej spotykany na weselach element. Goście znudzeni tradycyjną czystą wódką mogą spróbować wymyślnych i pięknie podanych drinków. Coraz częściej bar może stanowić też ciekawą atrakcję nie tylko dla entuzjastów alkoholu. Pokazy barmańskie obejmujące żonglowanie butelkami czy sztuczki z ogniem albo suchym lodem zachwycą wszystkich i urozmaicą wieczór.

3. Słodki stół.

Entuzjaści słodyczy chętnie decydują się na różne formy słodkiego stołu. Może to być zarówno dość tradycyjny wybór ciast, jak i na przykład podpatrzony za granicą candy bar, czyli blat pełen cukierków, ciasteczek czy mini wypieków. Postawić można także na fontannę czekoladową, żelki czy lizaki w bajkowych kolorach albo zachęcić gości na przykład do samodzielnego dekorowania muffinów czy komponowania własnych pucharów lodowych. Możliwości są nieograniczone. Ten pomysł sprawdzi się szczególnie na weselu pełnym dzieci (albo abstynentów!)

4. Występy artystyczne.

Pokaz tańca, iluzjonista, fire show czy karykaturzysta również niejednokrotnie pojawiają się na weselach. To forma przełamania tradycyjnego schematu tej imprezy i zaskoczenia gości. Niejednokrotnie w pokazie występują sami nowożeńcy lub ich bliscy o tego typu zdolnościach. To ciekawy pomysł na włączenie rodziny lub przyjaciół w celebrację tego szczególnego dnia. Można też zorganizować dla gości na przykład szybki kurs tańca lub nauczyć ich wykonywania prostej magicznej sztuczki.

5. Lampiony szczęścia

Tradycja wywodząca się z Dalekiego Wschodu. Unoszące się w niebo lampiony tworzą niesamowity nastrój. Przez niektórych uważane za oklepane, ale wciąż popularne. Entuzjastom bardziej spektakularnych, podniebnych widowisk z udziałem ognia pozostają fajerwerki.

Artykuł sponsorowany przez producenta fotobudek smove.pl

Share:
http://kerganos.com/w-poszukiwaniu-nowych-form-reklamy-i-promocji/ http://etc-sa.com/strona-www-ogolnodostepna-wizytowka-firmy/ http://ogrodowepokrowce.pl