Ciekawe

Nietypowe święta Wielkanocne – odpocznij!

Coraz więcej osób decyduje się na to, aby święta spędzić z dala od nerwowej krzątaniny oraz przesiadywania w kuchni w celu upieczenia wspaniałych przysmaków. Polacy odchodzą również od tradycji rodzinnych spotkań przy jednym stole – nie wynika to ze złych chęci, a z potrzeby odpoczynku. Święta w Polsce stają się idealnym momentem na to, aby naładować nasze wewnętrzne akumulatory i odpocząć od codziennych problemów. Czy faktycznie jest to dobry pomysł? Tak!

Coraz więcej topowych hoteli oferuje swoim klientom możliwość spędzenia świat wielkanocnych czy bożonarodzeniowych w hotelach. W cenie takiego pobytu wliczone są nie tylko noclegi i śniadania, ale również uroczyste kolacje, możliwość spędzenia czasu podczas wspólnego kolędowania. Podobnie ma się oferta Wielkanocna – goście hotelowi zapraszani są na uroczyste śniadanie w niedzielę wielkanocną. Jednak na tym nie kończą się atrakcje. W ofertach weekendowych dla gości znajdują się często również atrakcyjne pakiety Wielkanoc w SPA – na jakie zabiegi możemy liczyć?

Basen, masaże, sauny, odnowa biologiczna…

Podstawową atrakcją w topowych hotelach jest możliwość korzystania z krytych basenów – to świetna forma relaksu, pozwalają na rozprostowanie i wzmocnienie mięśni kręgosłupa. Wiele gości ceni sobie możliwość korzystania z sauny – przebywanie w niej pozwala na oczyszczenie skóry z toksyn, poprawienie krążenia krwi, rozgrzania całego organizmu, wzmocnienie naszej odporności.
Wiele osób pragnie skorzystać z możliwości skorzystania z odnowy biologicznej. Wśród najpopularniejszych zabiegów wymienia się przede wszystkim masaże na twarz i ciało, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, peelingi, maseczki odżywcze, zabiegi upiększające na dłonie i stopy. Dzięki tego rodzaju ofertom możliwy jest skuteczny odpoczynek i zregenerowanie sił.

Share: