Ciekawe

Nowoczesne formy kształcenia – poznaj je już dzisiaj!

Nowoczesne formy kształcenia – poznaj je już dzisiaj!

Uczenie się bez wychodzenia z domu? Dzisiaj to możliwe – uczenie się nigdy nie było tak dostępne i proste! Wszystko za sprawą nowoczesnych platform e-learningowych, które dostępne są również w Polsce. Czy warto z nich korzystać? Jakie możliwości dają? Czy są konkurencyjne cenowo na tle innych firm szkoleniowych?

Platformy e-learningowe: tanio, nowocześnie i zawsze pod ręką!

Wiele osób pyta czym są platformy e-learningowe – odpowiedź jest bardzo prosta. Są to rozbudowane serwisy kierujące swoją ofertę do osób dorosłych, pragnących poszerzać swoją wiedzę w danych zakresach. Najczęściej platformy oferują produkty takie jak kursy Android pod podstaw, kursy związane z programowaniem, obróbką zdjęć i wiele innych. Wszystkie materiały dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników – kupując je zgadzamy się na warunki ustalone przez dostawców usługi. Istotne jest to, że materiały z konkretnych dziedzin tworzone są przez specjalistów w swoich dziedzinach. Szkolenia dostępne są w formie video, prowadzone są po polsku, co znacząco wpływa na jakość szkolenia i zrozumienie omawianego materiału. Dodatkowym ułatwieniem jest także to, że kursy poszeregowane są względem trudności i stopnia zaawansowania: użytkownik bez trudu znajdzie poziom odpowiadający jego wiedzy. Jakie szkolenia cieszą się największą popularnością? Z pewnością są to kursy Python od podstaw, ale również kursy związane z prostymi grafikami 3D, grafikami do gier komputerowych.

Czy to kosztuje dużo?

Ceny kursów programowania Python czy Android zaczynają się od 69 PLN – to naprawdę niewielka cena za tak przystępnie podaną wierzę. Dodatkowo cena jest niezwykle konkurencyjna w porównaniu z ofertami konkurencji. Szkolenia dostępne są od ręki – nie musimy czekać na dostępne terminy. Dodatkowo możemy również ściągnąć je na komputer domowy.

Share: