Zdrowie i Uroda

Piękne usta w 30 minut? To możliwe!

Pełne, wyraźnie zarysowane usta to niewątpliwie najpiękniejsza ozdoba twarzy, o jakiej marzy spora rzesza kobiet. Niestety, tylko nieznaczna część pań została hojnie obdarowana przez Matkę Naturę. Jak bezinwazyjnie i skutecznie dodać sobie atrakcyjności i pewności siebie, korygując wszelkie mankamenty urody? Sprawdź!

Powiększanie ust? Rób to z głową!

W Internecie nie brakuje porad i środków, które mają rzekomo przybliżyć nasze usta do ideału. Silikonowe przyssawki, błyszczyki wywołujące efekt mrowienia, makijażowe tutoriale, a nawet masaże warg i mięśni twarzy to tylko część z nich. Niestety, żadna doraźna metoda nie jest wstanie w widoczny, bezpieczny i trwały sposób dodać ustom objętości.

Jak wygląda modelowanie ust?

Panie i panowie marzący o pełnych ustach coraz częściej kierują swoje kroki do gabinetów medycyny estetycznej, aby poddać się zabiegowi powiększania ust kwasem hialuronowym. Na czym polega zabieg? Lekarz przy pomocy cienkiej igły podaje pod skórę preparat na bazie kwasu hialuronowego, który jest dla naszego organizmu w pełni neutralny i nie wywołuje podrażnień i reakcji alergicznych. Precyzyjna aplikacja pozwala nie tylko na powiększenie ust, ale również redukcję asymetrii, zniwelowanie dysproporcji między wargami i wyraźniejsze zarysowanie konturu ust. Efekt zabiegu utrzymuje się około roku. Po tym czasie bez obaw można powtórzyć kurację.
Co ważne, modelowanie ust nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, trwa zaledwie kilkanaście minut i jest zabiegiem w pełni bezpiecznym dla organizmu.

Gdzie wykonać zabieg?

Aby mieć pewność, że efekty kuracji będą w pełni satysfakcjonujące, warto zaufać doświadczonym lekarzom cieszącym się uznaniem i zaufaniem pacjentów. Na stronie filine.pl znajdziesz dane kontaktowe do w pełni profesjonalnego specjalisty, który przybliży Twoje usta do ideału.

Share:
http://mundopediu.com/jakie-nowoczesne-lampy-ogrodowe-wybrac/ http://kerganos.com/w-poszukiwaniu-nowych-form-reklamy-i-promocji/ http://gla-missions.org/nowoczesne-szkolenia-facebook/