Technologia

Platformy e-learningowe – co warto o nich wiedzieć?

Współcześnie duży nacisk stawia się na podnoszenie naszych kwalifikacji – wymaga się tego od nas w szkołach, w pracy. Możliwości dodatkowych szkoleń jest wiele – istotne jest wybranie takiej formy i szkolenia, które faktycznie pomoże nam zdobyć nową, niezbędną wiedzę. Ciekawym rozwiązaniem jest korzystanie z platform e-learningowych, które prowadzone są najczęściej właśnie przez specjalistyczne firmy szkoleniowe i oferują szkolenia on-line. Jak działa taka platforma? Czy takie rozwiązania cieszą się dużym zainteresowaniem?

Jak działa platforma e-learningowa?

Zasada działania platformy e-learningowej opiera się na udostępnianiu odpłatnie konkretnych materiałów szkoleniowych przez internet. Materiały te mogą stanowić własność samych właścicieli platformy, lub też być udostępniane na zasadzie licencji od znanych producentów oprogramowania etc. Zarejestrowani użytkownicy dodają interesujące ich kursy do wirtualnego koszyka, a po ich opłaceniu kursy te są przypisywane do ich kont. Co ważne: wykupiony kurs można wykorzystywać bezterminowo: kupno kursu nie jest ograniczone żadnymi ramami czasowymi. Możliwe jest również ściąganie zakupionych kursów na swój dysk, jednak pod warunkiem, że materiał ten nie będzie przez nas udostępniany osobom trzecim pod karą grzywny.

Rejestracja na platformie e-learningowej jest bezpłatna – użytkownik uiszcza opłaty dopiero w chwili zakupienia interesujących go kursów. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać z licznych promocji oraz zniżek. To z pewnością zachęca do aktywnego korzystania z platform.

Jakie kursy internetowe cieszą się największym zainteresowaniem? Obecnie dużo osób decyduje się na rozpoczęcie kursów graficznych – jest to kurs 3ds max, kursy Photoshop, kursy projektowania wnętrz. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się kursy językowe.

Share:
http://merlinomania.phorum.pl duckduckgo Wpadki nauczycieli implanty Kraków opakowania tekturowe