Ciekawe

Poczuj radosny klimat świąt!

Poczuj radosny klimat świąt!

Boże Narodzenie to najbardziej wyczekiwany dzień w ciągu roku. Współcześnie wychodzi ono znacznie poza ramy liturgicznego święta i staje się dniem celebrowanym przez większość ludzi, niezależnie od poglądów i religii. Kultura konsumpcyjna już jesienią daje nam mocno odczuć, że Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. Przedświąteczną gorączkę możemy szczególnie intensywnie posmakować podczas zakupów w galeriach handlowych i hipermarketach. Jakie produkty z uginających się od świątecznych akcesoriów półek urzekły nas najbardziej? Co warto mieć w swojej kolekcji, aby umilić sobie Boże Narodzenie? Sprawdź!

Zabawne wdzianko

Jeszcze do niedawna sweterki w renifery i bałwanki były oznaką kiczu i złego gustu. Dzisiaj nawet gwiazdy chwalą się świątecznymi zdjęciami, na których cała rodzina ubrana jest w stylu Marka Darcy’ego z kultowej komedii. Boże Narodzenie to dzień, w którym warto dać sobie trochę luzu i z przymrużeniem oka podejść do kwestii mody.

Dekoracje do ogrodu

Długie spacery po mieście to jedna z największych przyjemności grudniowych wieczorów. Wraz z nadejściem zimy, z przestrzeni publicznych i prywatnych posesji znikają meble ogrodowe, a ich miejsce zajmują lampki, podświetlane figury i bajkowe dekoracje. Warto mieć swój udział w tym niesamowitym, corocznym pokazie iluminacji i zaopatrzyć się w oryginalne dekoracje świąteczne do ogrodu.

Dekoracje do domu

Niewielkie akcenty we wnętrzu domu to pewny sposób na to, żeby wprawić się w wesoły, świąteczny nastrój. Szczególnie warte uwagi są ciekawe pościele i pledy w norweskie wzory, poduszki z reniferami i zabawne skarpety, które możesz zawiesić przy kominku. Miłośnicy stylu glamour również mają w czym wybierać – miedziane choinki i gwiazdki, srebrzyste lampiony i świece doskonale będą współgrać z modną, minimalistyczną koncepcją.

Share: