Dom i Wnętrze

Podnieś poziom komfortu na tarasie!

Własny taras to ogrom możliwości – możemy nie tylko zaaranżować go na miejsce odpoczynku, ale także sprawić, że każdy domownik będzie z przyjemnością spędzał tu czas. Wystarczą odpowiednie dodatki i meble, aby zwykły taras przemienić w przestrzeń wyjątkową, odpowiednią do relaksu, czytania książek, podawania posiłków czy też do spotkań w gronie znajomych. Jakie elementy sprawią, że taras stanie się jeszcze bardziej funkcjonalny?

 

Nowoczesna tarasola – zmień oblicze tarasu!

Aby taras był miejscem odpowiednim do odpoczynku nie trzeba wiele – decydując się na nowoczesną tarasolę możemy być pewni, że zapewnimy sobie produkt z najwyższej półki. Zadaszenia oferowane na stronie tarasola.pl to kwintesencja elegancji i trwałości.

Zadaniem tarasoli jest przede wszystkim ochrona przed palącym słońcem – nadmierne promieniowanie UV może doprowadzić do poparzeń słonecznych, udarów oraz odwodnienia. Dach tarasoli nie nagrzewa się, przez co w jej cieniu panuje przyjemny chłód, a użytkownicy mogą cieszyć się wysokim komfortem. Tarasola ochroni nas również przed niespodziewanym deszczem – to zasługa odpowiedniej budowy dachów oraz systemu odprowadzającego wodę, ukrytego wewnątrz jej konstrukcji. Poprzez odpowiednie dodatki, takie jak ściany boczne, możliwe jest także osłonienie się przed silniejszymi podmuchami wiatru. Zainstalowanie promienników ciepła sprawi, że możliwe stanie się korzystanie z tarasoli i tarasu również jesienią!

 

Konstrukcja tarasoli – obejrzyj ją z bliska

Tarasola wznoszona jest na aluminiowych profilach malowanych proszkowo – to sprawia, że konstrukcja jest odporna na pojawianie się ognisk rdzy. Dachy tworzone są z profili aluminiowych lub też z materiałów poliestrowych. Bez względu na rodzaj tworzywa dach tarasoli nie chłonie brudu, wilgoci, na długo zachowuje piękny kolor.


 

Share:
endodoncja Kraków apartamenty w Szczawnicy