Ciekawe

Pomysły na oryginalne prezenty urodzinowe do 20zł

W ciągu roku jest cała masa okazji do wręczenia bliskiej osobie upominku. Oczywiście prezent można wręczyć także bez okazji, po to aby zrobić po prostu drugiej osobie przyjemność. Bez wątpienia nie można zapomnieć o zbliżającej się dacie urodzin bliskiej osoby. Co jednak jeśli nie mamy pomysłu na prezent i jednocześnie nie dysponujemy zbyt dużą kwotą pieniędzy? Z pomocą przychodzą nam zagraniczne serwisy internetowe, na których można kupić świetne upominki za przysłowiowe grosze. Szukać ich można chociażby na Aliexpress

Pomysły na oryginalne i niedrogie prezenty z okazji urodzin

Jeśli chcemy kupić bliskiej osobie coś wyjątkowego i to bez obciążania budżetu, to najlepiej jest postawić na zakupy z Chin. Świetnym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z ofertami na chińskiej platformie Aliexpress, gdzie do dyspozycji mamy szereg przeróżnych upominków w bardzo przystępnych cenach. Bezproblemowo znajdziemy świetne prezenty za kwotę poniżej 20 złotych. W przypadku zakupów z Chin trzeba jednak liczyć się z tym, że na dostawę będzie trzeba trochę poczekać. Należy zatem kupić prezent z wyprzedzeniem, aby zdążył on do nas dotrzeć na czas.

 1. W przypadku upominku dla kobiet świetną opcja będzie zakup sukienki, którą na portalach chińskich można dostać już za kwotę poniżej 20 złotych. Wybór jest ogromny, dzięki czemu każdy najdzie coś odpowiedniego. Pięknych sukienek przecież nigdy za wiele w szafie.
 2. Jako, że praktycznie każdy z nas posiada smartfona, z którym często nie rozstaje się niemalże nigdy, świetnym pomysłem na prezent będzie oryginalna osłonka na telefon. Liczba dostępnych motywów jest przeogromna.
 3. Świetną propozycją na prezent urodzinowy jest dekoracja ścienna w postaci naklejki, którą można kupić za przysłowiowe grosze. Za pomocą przyklejanych obrazków czy napisów można udekorować w dowolny sposób swoje mieszkanie i nadać wnętrzu charakteru.
 4. Mogłoby się wydawać, że zakup stylowego zegarka z okazji urodzin będzie wiązało się z dużym wydatkiem, ale nie z Aliexpress, gdzie można dostać najróżniejsze modele za mnij niż 20 złotych.
 5. Dla majsterkowiczów wspaniałym prezentem będzie profesjonalnie wyglądający zestaw śrubokrętów, wierteł i wielu innych narzędzi.
 6. Każdemu mężczyźnie przyda się także oryginalny krawat. Za dwadzieścia złotych można dostać niemalże każdy rodzaj krawata i to w dowolnym kolorze. Nie brakuje także krawatów z motywami, nadrukami czy napisami.
 7. Czy można kupić piękną biżuterię za mniej niż 20 złotych? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe! Na Aliexpress jest ich cała masa przepięknej biżuterii, która wygląda na bardzo kosztowną.
 8. Kupując prezent dla kobiety, jak najbardziej można postawić na przybory do makijażu. Profesjonalny zestaw przeróżnej wielkości pędzelków można kupić za przysłowiowe grosze.
 9. Każda dziewczyna z pewnością ucieszy się na widok stylowej ozdoby do włosów, a tych na Aliexpress z pewnością nie brakuje.
 10. Za mniej niż 20 złotych bezproblemowa dostaniemy bieliznę – zarówno damską, jak i męską. Podobnie zresztą jest z zestawem skarpetek.
 11. Co jeszcze można kupić z okazji urodzin za niewielką kwotę? Świetnym pomysłem będzie zakup torebki, czapkę, świecące kable USB do telefonu z diodami LED czy też portfel z pięknymi zawieszkami.
Share:
aappulications.org beatssoundscape.com carnivorous-plants.pl