Biznes

Poszukiwanie nowych ścieżek kształcenia

Współcześnie mamy wiele możliwości doszkalania się, szukania nowych kierunków nauki. Osoby pracujące pragną podnosić swoje kwalifikacje zawodowe – w tym celu zapisują się na różnorodne kursy, szkolenia. Mogą być one organizowane przez pracodawcę, zewnętrzne firmy, możemy także szukać ich samodzielnie. Ciekawą nowością są platformy e-learningowe, które dedykowane są przede wszystkim osobom młodym, pragnącym zapoznać się z możliwościami nowoczesnych programów komputerowych.

Co oferują platformy e-learningowe?

Nowoczesne platformy e-learningowe to portale internetowe, pozwalające swoim użytkownikom na odpłatne korzystanie z profesjonalnych kursów wideo. Są one przygotowywane przez specjalistów w swoich dziedzinach: grafików komputerowych, projektantów wnętrz, architektów, twórców gier komputerowych, fotografów. Kursy tworzone są w języku polskim, co dodatkowo zachęca do nauki. Materiały wideo dotyczą najpopularniejszych programów komputerowych, stosowanych na danych stanowiskach: Revit, Maya, Sketchup, Illustrator i wiele innych. Wszystkie materiały podzielone są ze względu na stopień trudności: początkowe zawierają informacje ogóle o programach, tłumaczą funkcjonalność, kolejne zaś zajmują się konkretnymi zagadnieniami podczas użytkowania. Aby skorzystać z interesujące nas programu musimy być zarejestrowanymi użytkownikami i opłacić kurs. Po zaksięgowaniu wpłaty jest on bezterminowo przypisywany do naszego konta.

Czy platformy e-learningowe cieszą się popularnością?

Zdecydowanie tak. Platformy takie jak cgwisdom.pl odwiedzane są przez dziesiątki tysięcy użytkowników każdego miesiąca. Cenią oni przede wszystkim profesjonalizm twórców materiałów szkoleniowych, ale i stale powiększający się zbiór, z którego mogą wybierać interesujące produkty.

 

Share:
Wykorzystany kod http://www.clubbing.slask.pl/ Prosta, powtarzalna codzienna praca torby papierowe dentysta Kraków