Ciekawe

Profesjonalne wróżby i stawianie kart tarota – gdzie znaleźć specjalistów?

Coraz większa ilość Polaków decyduje się na skorzystanie z pomocy doświadczonego tarocisty czy wróżki. Pytani o powody najczęściej wymieniają brak perspektyw, marazm panujący w kraju i ich życiu osobistym, chęć dowiedzenia się, czy będą zdrowi i jak toczyć się będzie ich życie. Do wróżek zgłaszają się osoby w każdym wieku: nastolatkowie, osoby dojrzałe, seniorzy. Najczęściej pytają o swoje zdrowie, perspektywy na przyszłość. Czy jednak każda osoba reklamująca się jako wróżka pomoże nam znaleźć odpowiedzi na frapujące nas pytania?

Gazety, ulotki…

Najczęściej popełnianym błędem przez osoby szukające pomocy wróżki jest korzystanie z pomocy osób reklamujących się w gazetach czy za pomocą ulotek. Najczęściej są to bowiem osoby całkowicie niezwiązane z profesjonalnym wróżeniem. Podszywając się pod doświadczonych tarocistów mają za zadanie wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od naiwnych klientów.

Z pewnością warto także unikać horoskopów zamieszczanych w przypadkowych portalach internetowych czy czasopismach. Za ich tworzenie odpowiedzialni są copywriterzy, którym płaci się za stworzenie tekstu o konkretnej liczbie znaków. Oni również nie mają z wróżeniem nic wspólnego, a horoskopy piszą głównie dzięki bujnej wyobraźni.

Portale internetowe?

Alternatywą dla nierzetelnych osób podających się za specjalistów są profesjonalne portale internetowe. Zazwyczaj zrzeszają one grupę doświadczonych wróżbitek, tarocistów oraz osób zajmujących się białą magią. Topowe portale umożliwiają zapoznanie się z sylwetką konkretnego specjalisty oraz informują o możliwościach kontaktu. Najczęściej jest to kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez rozmowę live na chacie.

Wiele z tarocistów oferuje również spotkanie w cztery oczy, w specjalnie zaaranżowanym gabinecie. Dzięki takim spotkaniom zainteresowani mogą zadać dodatkowe pytania i poznać pracę wróżbity z bliska.

Czy wiesz, gdzie znajdziesz profesjonalnie tworzone horoskopy i wróżby? Sprawdź – wróżby online w portalu ezoterycznym Parasfera.

Share:
http://artfolkgallery.org/wygoda-w-kuchni-nowe-noze-i-garnki/ http://jokris.pl/nowoczesne-zadaszenie-przy-domu/ http://nederland-oeso.org/modne-okna-jakie-rozwiazania-sa-dzisiaj-na-czasie/