Ciekawe

Przewóz i magazynowanie paliwa, czyli o najlepszych zbiornikach dwupłaszczowych

Zbiorniki dwupłaszczowe to zdecydowanie najlepszy sposób na przewiezienie i magazynowanie paliwa i substancji paliwopochodnych. Podwójna osłona zapewnia bowiem tutaj pełne bezpieczeństwo. Pojawia się jednak kwestia tego, który zbiornik dwupłaszczowy będzie najlepszy? Otóż prym wiedzie niewątpliwie marka Schoeller Allibert.

Zalety marki Schoeller Allibert

Na początek warto powiedzieć słowo o samych zaletach marki Schoeller Allibert po prostu jako firmy. Otóż jest to marka, która już od ponad 50 lat działa na rynku. Już za jej wysoką jakość może świadczyć sam fakt, że firma ta znana jest praktycznie na całym świecie i ciągle rozszerza swoją ofertę. Warto zatem rozważyć zakup tutaj nie tylko zbiorników paliwowych dwupłaszczowych, lecz także innych pojemników koniecznych w przedsiębiorstwach.

Zbiorniki dwupłaszczowe od Schoeller Allibert – zalety

Skupmy się teraz na tym, jakie zalety mają takie pojemniki od Schoeller Allibert

1) pełne dostosowanie do przewożonego materiału

Przede wszystkim każdy zbiornik dwupłaszczowy jest w pełni dostosowany do przewożonego materiału. Dobrej jakości stopy tworzyw sztucznych, bogate doświadczenie – to wszystko sprawia, że zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe Schoeller Allibert w pełni spełniają swoje funkcje.

2) certyfikaty bezpieczeństwa

Trzeba także stanowczo podkreślić, że zbiorniki te posiadają także wszelkie wymagane prawem i międzynarodowymi normami certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu mamy pewność i gwarancję, że nic się nie wydarzy, co jest szczególnie istotne przy takich niebezpiecznych substancjach jak paliwa.

3) wysoka jakość wykonania

Zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe od Schoeller Allibert cechuje także wysoka jakość wykonania. Dzięki temu są one wytrzymałe, odporne na zniszczenia i doskonale się prezentują przez wiele lat.

4) wygoda i bezpieczeństwo dla pracowników

Oczywiście także takie zbiorniki dwupłaszczowe posiadają specjalne systemy pozwalające albo nachodzić im lekko na siebie albo też mają one delikatnie formowane spody tak, aby zapobiec wszelkim zsunięciom się.

5) ekonomia transportu

Na koniec już warto jeszcze podkreślić, że takie zbiorniki zapewniają także w pełni ekonomiczny transport – można je złożyć w drodze powrotnej, a podczas transportu z paliwem przylegają one do siebie tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń.

Share: