Ciekawe

Przygotowanie weselnego stołu

Przygotowania związane z weselem to nie tylko wybór sukni czy zaproszeń ślubnych. Dekorując salę weselną musimy samodzielnie określić nasze oczekiwania lub pomóc dekoratorom, aby stoły były przystrojone zgodnie z naszym pomysłem. Istotne jest także określenie menu – w tym celu właściciele sali weselnej udostępniają kilka rodzajów menu oraz możliwość zamówienia dań wegetariańskich dla osób stosujących określony typ żywienia.

Co na stole?

Na stole powinny znaleźć się przede wszystkim ozdoby wykonane z kwiatów – mogą być to wymyślne kompozycje ze znanych roślin (frezje, róże, cantedeskii). Bardzo popularne jest korzystanie z kwiatów polnych, które niestety mają nieco krótszą trwałość i szybko więdną. Osoby uzdolnione artystycznie z pewnością wykorzystają kłosy zbóż, trawy, wszelkie naturalne ozdoby. Tak przystrojony stół z pewnością zwróci uwagę gości i umili biesiadę.

Na stołach nie powinno zabraknąć owoców, soków, słodkich ciast oraz alkoholu. W przypadku ego ostatniego młoda para może zaopatrzyć butelki w oryginalne zawieszki na alkohol, które zawieszane są na szyjkach butelek. Na zawieszkach mogą zostać umieszczone imiona pary młodej lub też zabawne przyśpiewki, które goście na dany sygnał będą śpiewać w takt granej muzyki.

Share:
http://pradnik-tarasy.pl http://absenting.com.pl/pomoc-przy-tworzeniu-wlasnej-marki/ https://siteopia.pl/nowoczesne-oswietlenie-na-taras/