Ciekawe

Przyjęcie weselne dla najbliższej rodziny – czy organizacja musi być trudna?

Wiele osób jest zdania, że zanim zarezerwuje się termin w kościele czy USC na ślub konieczne jest wynajęcie odpowiedniej sali weselnej. Na szczęście te czasy mamy już za sobą – obecnie olbrzymia ilość hoteli i sal weselnych pozwala na wybieranie wśród najlepszych ofert. Co jednak jeśli zaplanujemy kameralne wesele, wyłącznie dla najbliższych? Jakie elementy wynajmu powinny być dla nas najbardziej istotne?

Przede wszystkim: lokalizacja!

Miejsce restauracji czy hotelu to niebagatelna kwestia – powinniśmy mieć na uwadze, że miejsce to nie powinno leżeć z dala od głównych dróg, aby goście nie mieli problemu z dotarciem. Z drugiej strony położenie zbyt blisko miasta sprawi, że utkniemy w korkach, a dodatkowo możemy czuć nieprzyjemny zapach spalin i dymu. Najlepszym rozwiązaniem jest szukanie lokalizacji w pobliżu miasta, gdzie będziemy mogli odetchnąć pełnią piersią. Chętnie wynajmowane są sale w hotelach – dzięki temu możliwe jest także wynajęcie dla gości weselnych pokojów na noc. Managerowie z pewnością zaproponują nam ciekawe zniżki na nocleg. Wiele hoteli usytuowanych jest blisko jezior czy lasów – takim miejscem jest także Hotel Windsor. Jeśli interesuje nas sala weselna pod Warszawą w otoczeniu wspaniałych pasów i jezior miejsce to będzie idealne. O ofercie przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

W poszukiwaniu inspiracji na elegancką oprawę…

Każda panna młoda pragnie, aby stół weselny zachwycał gości. Inspiracji na jego przyozdobienie szukać można w wielu miejscach: sieci, magazynach wnętrzarskich, magazynach ślubnych. Jeśli nie mamy czasu na samodzielne zajęcie się tym problemem możemy zlecić wykonanie dekoracji florystce. Wcześniej konieczne jest jedynie spotkanie się z nią i ustalenie motywu przewodniego wesela. Może być to faktura (drewno), rodzaj kwiatów czy roślin.

 

Share: