Ciekawe

Ślub i podróż poślubna w jednym!

W Polsce coraz popularniejsze są kameralne śluby – bez wielkiego wesela i setki gości. Takie rozwiązanie to przede wszystkim wynik decyzji ekonomicznej brak wystawnego wesela to olbrzymia oszczędność. Drugim istotnym zagadnieniem jest także czas i nerwy poświęcone na przygotowania: nierzadko trwają one kilka miesięcy! Młode pary mają obecnie wiele możliwości związanych ze ślubami – wszystko za sprawą zmian w prawie, dzięki czemu ślub cywilny można teraz zawrzeć bez problemu poza urzędem stanu cywilnego. Jakie miejsce wybrać na oryginalny ślub?

Ślub na Seszelach…

Większość polskich par wybiera eleganckie parki, zamki, pałacyki. Ciekawą ofertę ślubną przedstawiają jednak również topowe biura podróży. Oferują one przyszłym młodym parom możliwość wyjazdu do egzotycznych zakątków świata (Mauritius, Seszele) i przystąpienia do ceremonii zaślubin. Podczas rozmowy z pracownikiem biura podróży dowiemy się wszystkich istotnych spraw dotyczących niezbędnych dokumentów i spraw koniecznych do załatwienia przed wylotem. Wiele biur podróży oferuje możliwość połączenia wyjazdu ślubnego z podróżą poślubną – ceny są niezwykle atrakcyjne! Para młoda nie musi martwić się o nic – wyżywienie, zakwaterowanie w wysokiej klasy hotelu jest w cenie!

Jeśli szukasz możliwości zawarcia związku małżeńskiego w egzotycznych krajach koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie romantyczne.com.

Share: