W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet ceni sobie szybki i bardzo trwały manicure, dlatego też coraz więcej kobiet rezygnuje z tradycyjnego lakieru do paznokci na rzecz lakieru winylowego, który w swojej klasie nie ma sobie równych. Kobiety, które nie lubią spędzać wielu godzin w salonie kosmetycznym, powinny skorzystać z dobrodziejstwa lakierów winylowych.

Idealne zastępstwo dla lakierów hybrydowych

W Polsce w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszyły się lakiery hybrydowe, które są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia i ścieranie niż tradycyjne lakiery do paznokci. Największą wadą hybryd jest oczywiście bardzo długi czas nakładania. Pamiętać należy również o tym, że nakładanie lakieru hybrydowego jest bardzo skomplikowane, dlatego też aby uzyskać piękne paznokcie należy skorzystać z pomocy profesjonalnych manicurzystek. Wspaniałą alternatywą dla hybryd są lakiery winylowe, które również charakteryzują się wysoką trwałością i co najważniejsze są łatwe i szybkie w nakładaniu.

Dla kogo lakier winylowy

Jak wcześniej zostało wspomniane, lakier winylowy to najlepsze rozwiązanie dla tych kobiet, które nie mają dużej ilości czasu lub chęci na manicure. Największą zaletą lakieru winylowego jest jego olbrzymia trwałość. Markowe produkty są w stanie utrzymać się na paznokciach nawet ponad tydzień, dzięki czemu nie trzeba co dnia malować paznokci. Winylowy lakier zawdzięcza swoje niesamowite właściwości specjalnym polimerom winylowym, które zapewniają również wspaniałą ochronę płytkom paznokcia. Lakier winylowy nawet po kilku dniach prezentuje się bardzo estetycznie, nie traci swojego intensywnego koloru, nie kruszy się i nie pęka. Lakier winylowy przypadnie do gustu również tym kobietom, które lubią często zmieniać kolor lakieru na swoich paznokciach. Wynika to oczywiście z faktu, że lakier winylowy można szybko usunąć i nałożyć nowy kolor.

Prawidłowe nakładanie lakieru winylowego

Opisując największe zalety lakieru winylowego, warto wspomnieć również o tym, że jest on bardzo łatwy do nałożenia. Sam lakier można bezpośrednio nakładać na płytkę paznokcia. Osoby, które chcą uzyskać bardziej wyrazisty kolor, powinny nałożyć dwie warstwy lakieru. Na pomalowane paznokcie można nałożyć również warstwę top coat, która doskonale utwardza oraz zabezpiecza paznokcie przed ścieraniem. W przypadku lakieru winylowego nie musimy korzystać również z profesjonalnych lamp winylowych. Po nałożeniu lakieru wystarczy odczekać około 10 minut, aż lakier wyschnie. Pamiętać należy o tym, że dokładny czas wyschnięcia zależy w dużej mierze od rodzaju lakieru jaki stosujemy.

Artykuł stworzony na podstawie strony http://www.seol-cosmetics.pl/cnd-vinylux-bloodline,3,41614,502014

Share: