Dom i Wnętrze

Umbra – nowoczesność, funkcjonalność, elegancja

Mieszkanie to nie tylko ściany, podłogi i meble. To przestrzeń życiowa, którą powinno się zorganizować w indywidualny, funkcjonalny sposób. Urządzając mieszkanie chcemy również, aby było ono eleganckie i zachwycało naszych gości. Najnowsze trendy w aranżacjach wnętrz bazują na prostych formach i delikatnych barwach. W takim wnętrzu ważne jest by dobrać odpowiednie dodatki, które przełamią monotonię. Można wybrać przedmioty w kolorach, które będą kontrastować z resztą otoczenia, lub postawić na akcesoria o ciekawych kształtach. Gdzie jednak szukać oryginalnych przedmiotów będących idealnymi dodatkami do nowoczesnego stylu wystroju wnętrz? Istnieje marka, która łączy w sobie nie tylko oryginalność, dbałość o szczegóły, ale i funkcjonalność. Tą marką jest Umbra.

Czym jest Umbra

Marka, która zajmuje się różnymi akcesoriami codziennego użytku. Znajdziemy tu przedmioty kuchenne, łazienkowe, ozdoby ścienne, naczynia i wiele innych drobiazgów. Umbra to nie tylko ładne przedmioty. To funkcjonalność i oryginalność formy. Każdy z projektantów marki (a zaangażowanych jest na prawdę sporo utalentowanych i niejednokrotnie nagradzanych młodych talentów) dokłada wszelkich starań by przedmioty, które tworzą były małymi dziełami sztuki użytkowej. Projektują oni akcesoria użytkowe z przeznaczeniem dla różnych pomieszczeń. Wiele ciekawych rozwiązań proponowanych przez projektantów Umbry jest zarejestrowanych w urzędzie patentowym lub w trakcie takiej rejestracji.

Kuchnia

Sercem każdego domu czy mieszkania jest kuchnia. Tutaj przygotowuje się posiłki dla całej rodziny i niejednokrotnie spędza się sporo czasu. Wiele osób woli spędzać wolny czas w kuchni niż w salonie, dlatego tak ważnym jest organizacja jej przestrzeni w sposób wygodny, funkcjonalny i przyjemny dla oka. Projektanci Umbry starają się w swoich projektach zachować funkcjonalność i oryginalny wygląd a dodatkowo tworzą serię przedmiotów połączonych jednym motywem tka, aby mogły stanowić oryginalny dodatek do całości wnętrza i tworzyły jedną całość. Znajdziemy tu między innymi matę antypoślizgową do komory zlewy, podstawkę na gąbkę i zegar z motywem liter, zestawy akcesoriów (zaparzacze, otwieracze, stojaki,haczyki) z sympatyczną postacią BUDDY, ceramiczno-drewniane komplety naczyń.

Łazienka

Podobnie jak kuchnia jest miejscem od którego oczekujemy najwyższego komfortu. Kafle i urządzenia sanitarne to nie wszystko. Akcesoria łazienkowe powinny uzupełniać całkowity obraz pomieszczenia. I tutaj mamy szerokie pole manewru zarówno kolorami jak i kształtami. Mydelniczka w kształcie szkieletu ryby, ceramiczny pojemnik na watę wyglądający jak figurka sowy, kolejne akcesoria z serii BUDDY, organizery na różne przedmioty. Wszystko czego potrzeba, aby łazienka stała się miejscem relaksu.

Innych przedmiotów jest wiele. Komplety do wina, otwieracze, ramki i uchwyty na zdjęcia, wieszaki, figurki a nawet lustra i meble. Urządzanie mieszkania z Umbrą gwarantuje oryginalność i zaskakujące formy. W nowoczesnym wnętrzu na pewno znajdzie się miejsce dla garderoby w kształcie miejskiego pejzażu, a spotkanie towarzyskie uświetnią zestawy naczyń do przystawek. W tak bogatej ofercie na pewno znajdzie się kilka perełek, które każdy zapragnie posiadać w swoim mieszkaniu.

Share:
lashplicity.com mainejug.org dragonbleuusa.com