Turystyka

Urodziny w hotelowej restauracji

Organizacja przyjęcia urodzinowego to nie lada wyzwanie – wymaga to od nas zrobienia konkretnych zakupów, przygotowania na czas potraw, przystrojenia domowego stołu oraz wysłania zaproszeń. A gdyby tak znacznie uprościć ten proces i skorzystać z ofert urodzinowych restauracji hotelowych? Z pewnością w ten sposób zaoszczędzimy nasz cenny czas i wiele niepotrzebnych wydatków!

Jak zaplanować urodziny w restauracji?

Organizacja przyjęć urodzinowych w restauracjach to coraz częściej wybierany sposób na spędzenie tego wyjątkowego dnia. Managerowie restauracji dają jubilatom do dyspozycji niewielkie, kameralne sale, w których bez problemu zmieści się ponad 20. gości. Niewielkie sale podczas przyjęcia obsługiwane są przez doświadczonych kelnerów i baristów, zapewnią oni porządek na stołach.
Jubilat podczas planowania uroczystości otrzyma kilka list menu do wyboru – może on wybrać konkretny zestaw lub też przemieszać je, aby obiad był jeszcze bardziej atrakcyjny. Ciekawym urozmaiceniem tego ważnego dnia może być także słodki kącik, tworzony zazwyczaj z myślą o dzieciach. Jest to budka wypełniona pięknymi słodyczami, które każdy może samodzielnie wybrać.

Jak wcześnie rezerwować salę na przyjęcie urodzinowe? Przyjmuje się, że sala powinna być rezerwowana 3-4 miesiące wcześniej. W tym czasie możemy rozesłać zaproszenia i dogadać detale z właścicielami restauracji.
Czytaj więcej na http://windsorhotel.pl/.

Share:
http://ngenuity.org/szkolenia-social-media-dla-studentow-kierunkow-marketingowych/ http://merikotka.com/hosting-stron-www-co-warto-wiedziec/ http://d41teachers.org/jakie-lampiony-tarasowe-wybrac-na-wlasny-taras/