Turystyka

Wielkanocny odpoczynek w luksusowym hotelu!

Coraz więcej Polaków zastanawia się, jak w sposób nietuzinkowy spędzić okres Wielkanocny. Przyjęło się, że święta wymagają dużych przygotowań: sprzątania, przygotowywania odpowiednich potraw, przygotowania duchowego, odwiedzenia bliskich. Już po samym sprzątaniu czujemy się jednak zmęczeni! Na szczęście mamy możliwość wybrania alternatywy! Jest nim pobyt w luksusowym hotelu.

Wielkanoc z dala od zgiełku

Wiele hoteli proponuje swoim gościom pobyt podczas świąt Wielkanocnych właśnie u nich. Jedną z ciekawszych ofert dla gości może pochwalić się Lawenda Park Hotel. Na stronie jachranka.pl czytamy, że w ofercie wielkanocnej znalazły się: 2 noclegi w komfortowych pokojach, kolacja w dniu przyjazdu, wykwintne śniadanie wielkanocne, obiadokolacja w formie bufetu, parking w cenie. Z okazji świąt hotele nierzadko przedłużają również dobę hotelową, aby goście nie musieli spieszyć się z powrotem. Z pewnością skorzystanie z takiej okazji sprawi, że zupełnie inaczej spędzimy te święta!

Aktywny wypoczynek

Warto wybrać hotel położony z dala od miasta, najlepiej w sąsiedztwie lasu lub jeziora. Dzięki temu będziemy mogli spędzić nieco czasu na świeżym powietrzu, niekoniecznie w czterech ścianach pokoju. Niektóre hotele mogą zaoferować także swoim gościom wypożyczalnię rowerów.

Share:
ndsworlds.com greaterrangedj.com musicinfium.com