Dom i Wnętrze

Zaskakujące meble do niebanalnego wnętrza

Stworzenie wnętrza, które będzie nie tylko eleganckie i piękne, ale także wyrafinowane i zaskakujące – to trudna sztuka. Zwłaszcza w czasach, kiedy wydaje się, że poznaliśmy już wszystkie wzory i zestawienia. Tymczasem oryginalność w doskonałym stylu znajduje się w zasięgu naszej ręki. Wystarczy otworzyć się na ekstrawaganckie pomysły, które zmienią oblicze każdego wnętrza.

Efektowne połączenia i intrygujący design

Nie musimy przecież powtarzać w kółko tych samych wzorów. Odważmy się wprowadzić do naszej przestrzeni meble, które czymś się wyróżniają. Takie, które w niebanalny sposób określają charakter danego miejsca – niejako tworzą go od podstaw, stając się atrakcyjnym wyróżnieniem całej kompozycji.

Odkryjmy na nowo znane materiały, połączone w nieszablonowy sposób. Zwróćmy uwagę także na artystyczny charakter stołów, krzeseł czy szafek. Wybierzmy przedmioty, które wyróżnia nowoczesny design – nieszablonowy projekt odwołujący się do tradycji i historii sztuki w nowoczesnym wydaniu.

Intrygujące meble w stylu Onemarket

Z pewnością meble industrialne w sklepie internetowym Onemarket – to idealne przedmioty do wnętrza w niebanalnym stylu. Nie tylko dopełnią stylistykę danego wnętrza, ale ją stworzą. Staną się punktem wyjścia do dalszych przemian, nie tylko w industrialnym stylu. Meble te bowiem można umieścić w pomieszczeniach o różnej stylistyce.

Na przykład stół industrialny Luka – nadaje się do awangardowego salonu, ale przecież niebanalnie zaprezentuje się również w jadalni urządzonej w romantycznym stylu z nutką awangardowej fantazji. Klasyka bowiem spotyka się tutaj z nowoczesnością. Stół Luka łączy różne światy i estetyki w jednym perfekcyjnym projekcie. Jego korpus został wykonany ze stali malowanej proszkowo, a blat z litego drewna jesionowego.

Share: