Ciekawe

Zegarek – czy tylko odmierzacz czasu?

Zegarki przez długi okres czasu uchodziły wyłącznie za urządzenia do odmierzania czasu. Aż do lat 0,. XX wieku posiadanie ich nie wiązało się z modą czy elegancją. Zmienili to znani kreatorzy mody i domy mody, takie jak Calvin Klein, Givenchy i wielu innych – nadali oni zegarkom zupełnie nową funkcję. Obecnie osoby noszące zegarki dbają o to, aby były one nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim dopasowane do ich estetycznych upodobań. Jakie zegarki spotkamy w sklepach z tego typu asortymentem?

Zegarski sportowe, casualowe, luksusowe…

Wybór zegarka to nie lada wyzwanie – w sklepach znajdziemy modele podzielone na damskie i męskie. Kolejnym podziałem może być ten na zegarki casualowe, eleganckie,luksusowe i typowo sportowe. Różnią się one przede wszystkim designem, ale i wykorzystanymi materiałami. Luksusowe marki nie boja się uzupełniać swoich produktów o skomplikowane mechanizmy, jednak tym, co przyciąga kupujących są przede wszystkim drogocenne kamienie umieszczone na tarczy, pozłacane elementy. W modelach sportowych

Wysokiej klasy zegarki znanych i cenionych marek znaleźć można w sklepie internetowym wkrzys.pl. Marka ta od ponad półwiecza obecna jest na polskim rynku. Obecnie specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu luksusowych zegarków takich marek jak Gucci, Omega czy Tissot.

Share: