Badanie ultrasonograficzne 3D

Badanie ultrasonograficzne 3D znajduje w ginekologii szerokie zastosowanie zwłaszcza w diagnostyce niepłodności. Natomiast w położnictwie pozwala uzyskać obraz trójwymiarowy płodu, ale też daje nam wgląd w narządy wewnętrzne, jednocześnie umożliwiając rozpoznanie na przykład wad rozwojowych.
Badanie USG 3D to tak zwane USG połówkowe. W połowie ciąży przychodzi czas na wykonanie jednego z trzech badań obowiązkowych zalecanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Można wtedy bardzo dokładnie przyjrzeć się swojemu dziecku. Maleństwo ma już wtedy charakterystyczne rysy niemowlęcia i wielu przyszłych rodziców dopatruje się podobieństwa do siebie. Badanie USG 3D wykonujemy między 18 a 22 tygodniem ciąży, możemy wtedy zaobserwować płeć dziecka, na nowoczesnym sprzęcie o ile maluch zechce nam się dobrze zaprezentować. Podczas takiego badania lekarz ocenia również budowę głowy i twarzy a na obrazie 3D i 4D widać je doskonale.
Centrum Zdrowia Medfemian oferuje przeprowadzenie badań USG 3D, jak i również 4D. Pełen profesjonalizm lekarzy i najnowocześniejszy sprzęt pozwala na dokładne badania wszystkich naszych pacjentek.

Share:
https://velemental.com/sklep-jezdziecki-skompletuj-zestaw-na-dobry-poczatek/ https://schuylerlake.com/wykorzystanie-aplikacji-mobilnych/ http://tyxynk.com/sklep-jezdziecki-dla-amatorow-i-profesjonalistow/