Ciekawe

Białe aranżacje wnętrzarskie

Białe aranżacje wnętrzarskie

Białe jest piękne. Białe jest nieskazitelne i wydaje się wręcz nieskończone. Białe w skali mikro i makro. Białe jako drobnostka i jako duża rzecz. Biel to barwa, od której wszystko się zaczyna. To przed białym płótnem staje malarz, żeby stworzyć dzieło. To od białego ekranu zaczyna dzisiaj pracę artysta nowoczesny, na przykład realizujący prace z zakresu digital painting. Biel fascynuje także współczesnych architektów wnętrz, którzy z upodobaniem wykorzystują białe meble oraz białe dodatki dekoracyjne.

Białe meble designerskie

Najlepszym sposobem na zrealizowanie białej wizji są meble designerskie. Olśniewające białe meblościanki, często z opcjonalnym podświetleniem LED. Białe stoliki w stylu prowansalskim lub te będące przykładem skrajnego minimalizmu. Skandynawskie regały drewniane czy meble totalnie zagadkowe jak regały, które naśladują inne przedmioty np. drabiny czy łodzie. Taki ready made w białej odsłonie. Tradycja plus nowoczesność, czyli meble designerskie do niebanalnego wnętrza. Białe aranżacje bywają naprawdę różnorodne i wielowymiarowe, o czym przekonamy się w dzisiejszych salonach, sypialniach, ale też w kuchniach, przedpokojach i wnętrzach biurowych czy kawiarnianych.

Wielką popularnością cieszą się także białe meble tapicerowane. Takie, które stanowią przykład unowocześnienia dawnej stylistyki i te zupełnie nowoczesne, proste i pozbawione wszelkich dodatków dekoracyjnych. Biały komplet tapicerowany to wyróżnik każdego wnętrza.

Białe dodatki

W śnieżnobiałej krainie salonu czy sypialni nie powinno zabraknąć też białych dodatków. Jak lampy stojące, stołowe i wiszące. W bieli wyglądają znakomicie, tworząc gładką całość z meblami w tym samym kolorze. Bardzo modne są też białe naczynia, na przykład ustawione w białej witrynie drewnianej.

Share: