Ciekawe

Czy wiesz, jakie możliwości dają nam platformy e-learningowe?

O platformach e-learningowych zrobiło się głośno w ostatnich latach – to idealne narzędzie do nauki oraz alternatywa dla osób, które nie chcą korzystać ze szkoleń oferowanych przez prywatne firmy szkoleniowe. Co warto wiedzieć o platformach? Czy jest to rozwiązaniem dedykowane dla wszystkich?

Nowoczesne kursy wideo dla każdego

Platformy e-learningowe to nic innego jak rozbudowane portale internetowe, skierowane przede wszystkim do osób pragnących poszerzać swoje umiejętności w zakresie oprogramowania komputerowego. Co mogą zaoferować nam administratorzy? W ofercie platform znajdziemy profesjonalne materiały szkoleniowe w formie wideo, opracowane przez specjalistów w swoich dziedzinach (np. programowanie, obróbka zdjęć, tworzenie grafik 3D). Wśród ciekawszych propozycji administratorów znajdziemy kurs programowania Android od podstaw, kursy Revit, kursy obróbki zdjęć w Photoshopie. Dużym zainteresowaniem cieszy się kurs z Blendera. Wszystkie materiały tworzone są w języku polskim, a dodatkowo pogrupowane są na poziomy. Użytkownicy mogą szukać interesujących kursów pomiędzy poziomem podstawowym czy średniozaawansowanym. Co zrobić, aby móc korzystać z tych profesjonalnych materiałów?

Wystarczy się zarejestrować!

Aby móc w pełni korzystać z licznych możliwości jakie dają platformy, wystarczy się zarejestrować jako użytkownik. Zazwyczaj konieczne dane, które musimy podać to imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy. Po rejestracji konieczne jest zweryfikowanie konta. Po tym kroku możemy swobodnie wybierać i kupować intersujące nas kursy. Po zaksięgowaniu wpłaty wybrane materiały są przypisywane do naszego konta. W wielu przypadkach możemy ściągnąć zakupione materiały na nasz komputer prywatny i korzystać z nich w dowolnej chwili.

Share:
https://gla-missions.org/iso-13485-przykladowe-wymagania/ Kuchnia zabudowana https://rupaulonfox.com/co-o-gieldach-kryptowalut-wiedziec-trzeba/