Dom i Wnętrze

Jakie funkcje pełni zagłówek?

Jakie funkcje pełni zagłówek?

Aranżując sypialnię, warto dokładnie zastanowić się jakie łóżko w naszym przypadku sprawdzi się najlepiej. Jeśli lubimy odpoczynek w zaciszu domowej sypialni z książką lub pilotem w ręku powinniśmy wybrać łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Przekonamy się dlaczego.

Komfort na pierwszym miejscu

Wezgłowie to bardzo praktyczny element łóżka pozwalający na komfortowe siedzenie podczas relaksu. Miękki zagłówek umili czas podczas czytania książki i oglądania telewizji.

Niebanalna dekoracja oraz ochrona

Dodatkowo tapicerowane wezgłowie pełni funkcję dekoracyjną wprowadzając do wnętrza sypialni wyjątkowy styl i klimat. Zagłówek chroni także ścianę przed zabrudzeniami i zarysowaniami oraz zapewnia większy komfort snu zmniejszając ryzyko uderzenia o ścianę.

JR-MEBLE – producent łóżek tapicerowanych

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem łóżka tapicerowanego z zagłówkiem zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu JR- MEBLE. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz szeroki wybór tkanin. Jesteśmy producentem łóżek tapicerowanych i każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Zadowolenie klienta jest dla nas kwestią priorytetową. Sprawdźcie szczegóły – sklep z łóżkami tapicerowanymi.

Share:
Kuchnia vintage https://bayareapowerclub.com/czym-grozi-brak-waznego-ubezpieczenia-oc/ https://findjango.com/spodnie-do-jazdy-konnej-i-inne-akcesoria-potrzebne-na-trening/