Konno przez Podhale

Jazda konna jest niezwykle popularnym sportem w Polsce – konno jeżdżą najmłodsi, nastolatkowie, osoby dorosłe. Hippika pozwala na odstresowanie, kontakt z końmi wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Jazda konna jest doskonałą formą aktywności i przynosi wiele radości. Coraz popularniejsze jest również zwiedzanie konkretnych regionów Polski w siodle.

Podhale to nie tylko Zakopane i Krupówki – to wiele ciekawych miejscowości, o znacznie mniejszym tłoku. Najlepszym przykładem jest oczywiście Bukowina Tatrzańska, położona ok. godziny jazdy od zimowej stolicy Polski. Bukowina oferuje szeroki wybór hoteli i pensjonatów oraz możliwość aktywnego spędzania czasu – te dwa argumenty sprawiają, że każdy kto przyjeżdża tu na urlop chętnie wraca.

Bukowina dla aktywnych

W Bukowinie nie brak stoków narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności. Z pewnością odnajdą się tu osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem – stoki i niskim stopniu nachylenia oraz ośle łączki są do ich dyspozycji. Osoby jeżdżące na nartach dłużej także nie będą się budzić – czekają na nich trudniejsze ścieżki oraz wyciągi orczykowe i krzesełkowe.
Aby spędzić niezapomniane chwile w Bukowinie sprawdź naszą ofertę – tani pensjonat Bukowina Tatrzańska.

Share: