Kostiumy erotyczne dawniej i dzisiaj

Dawno minęły czasy, kiedy w sklepach erotycznych dostępne były wulgarne i nieestetyczne stroje erotyczne wykonane z marnych tkanin. Obecnie coraz większa uwagę przykłada się do tworzenia bielizny erotycznej oraz kostiumów erotycznych. Mają one cieszyć oko, ale również zapewniać wysoki komfort.

Jeszcze 10-15 lat temu producenci odzieży erotycznej oraz bielizny nie przejmowali się estetyką produkowanych przez siebie produktów. Wykorzystywano również materiały, które były nie tylko nieprzyjemne w dotyku, ale również które podrażniały skórę! Zmiany zapoczątkowane były coraz większym zainteresowaniem tego rodzaju produktami oraz lawinowym niezadowoleniem, które spadło na producentów i groziło bankructwem.

Tworzenie kostiumów erotycznych

Obecnie wiele uwagi przykłada się produktom erotycznym, również bieliźnie erotycznej. Ma ona być nie tylko elegancka, ale też wykonana z wysokiej jakości materiałów. Nad projektami czuwają doświadczeni projektanci oraz designerzy, którzy starają się łączyć estetykę oraz funkcjonalność. Nie wolno im zapomnieć także o specyficznym przeznaczeniu tego produktu! Kostiumy policjantek, aniołów czy diabłów tworzone są z humorem, ale przede wszystkim z myślą o użytkowniczkach. Podczas procesu tworzenia wykorzystywane są materiały z domieszką bawełny: dzięki temu materiał daje szansę na swobodną wymianę powietrza oraz wentylowanie skóry. Zmniejszone jest ryzyko powstawania odparzeń, obtarć.

Na szczególną uwagę zasługuje również estetyka tej bielizny. Kunszt wykonania oraz oryginalność wzoru widać w szczególności w przypadku bielizny typu bodystocking. Nylonowe włókna delikatnie układają się na skórze, nie krępują ruchów. Eleganckie hafty zakrywają intymne części ciała i pozostawiają wiele miejsca wyobraźni…

Czytaj więcej na farita.pl

Share: