Luksusowe meble ogrodowe

Oblicze każdego ogrodu odmienią luksusowe meble ogrodowe. Ustawione pod eleganckim baldachimem, na kamiennym patio, na drewnianym tarasie, w otoczeniu efektownych trejaży, pod romantyczną pergolą – wprowadzą walor luksusu do każdego miejsca. Pomogą nam stworzyć w pełni dystyngowany salon ogrodowy, w którym urządzimy eleganckie przyjęcie albo oficjalne spotkanie.

Luksusowa propozycja w stylu Garden Space

Jeśli poszukujemy dystyngowanych mebli i akcesoriów do naszej przestrzeni ogrodowej, to z pewnością znajdziemy je w Garden Space. Zachwycą nas luksusowe meble ogrodowe wykonane z technorattanu lub aluminium.

Zestawy mebli Garden Space gwarantują luksusowy wypoczynek w śródziemnomorskim stylu. Zapowiadają egzotykę ogrodowego życia, wypełnionego radością i szaloną zabawą, nad basenem albo na słonecznym tarasie. Nad wodą, pod ogromnym parasolem, przy dźwiękach naszej ulubionej muzyki. W takim otoczeniu niezwykłe historie ogrodowe piszą się same i zostają na długo w naszych wspomnieniach.

Przyjemna przestrzeń

Stwórzmy w ogrodzie taką przyjemną przestrzeń, w której spełni się nasze dolce vita. Wprowadźmy do niej luksus i piękno – także w naturalnej postaci. Zadbajmy o nasz ogrodowy salon. Pomogą nam w tym rośliny w eleganckich donicach, różnej wielkości. Możemy postawić je tak, żeby niejako zabudowały naszą przestrzeń i wydzieliły dany fragment. Niższe rośliny ustawione na tle wyższych stworzą efektowną ścianę zieleni.

Elegancko zaprezentuje się na przykład kulisty bukszpan w białej doniczce technorattanowej. Wieczorem możemy skomponować go z kulistymi lampami, rozmieszczonymi w dowolnej konfiguracji. Na luksusowym tarasie rośliny doniczkowe staną się wyrafinowaną ozdobą, jakby naturalną rzeźbą. Stanie się tak, kiedy zdecydujemy się na rośliny o wybitnie architektonicznym pokroju.

Share: