Numerologia pomaga odnaleźć życiowego partnera

Numerologia pomaga określić nam nasze predyspozycje, zachowania oraz nawyki. Może ona pomóc nam w wyborze idealnego partnera, który będzie najlepiej do nas pasował. Dzięki numerologii dowiemy się czy nasz związek jest harmonijny.

Harmonijne wibracje są ważne

Wzajemne oddziaływanie wibracji zawartych w drodze życia oraz tych pochodzących z imion i nazwisk dwóch osób. W zależności o harmonii między tymi elementami, mogą wskazywać na możliwość stworzenia trwałego związku, lub też na niewielkie perspektywy na jakąkolwiek relację.

Aby uzyskać te informacje należy wziąć pod uwagę wszystkie elementy portretu numerologicznego. Ograniczenie się wyłącznie do porównania wibracji drogi życia, czyli określenia tego czy jesteśmy numerologiczną piątką, nie ma większego sensu i jest nierzetelne.

Zwracaj uwagę na wszystkie elementy

Wyciąganie wniosków o jakości relacji w oparciu o drogę życia , lub sumowanie tych wibracji, świadczy jedynie o niewiedzy i braku doświadczenia osoby, która interpretację oferuje.

Niekiedy można się spotkać z sytuacją, gdy z pozoru skonfliktowane ze sobą wibracje, potrafią stworzyć perspektywiczny związek. Dzieje się tak dlatego, że wibracje pozostałych elementów są harmonijne, a astrologiczny horoskop partnerski wykazuje dużą zgodność.

Jeśli zwrócimy uwagę na wszystkie elementy, wtedy numerologia pomoże nam w określeniu jakości związku.

Share: