Turystyka

Odpocznij od zgiełku miasta w luksusowym SPA!

Codzienna bieganina, stres związany z pracą czy nauką oraz zmęczenie sprawiają, że nasze samopoczucie jest coraz gorsze. Na zmęczenie i zły stan zdrowia zwracają uwagę przede wszystkim lekarze pierwszego kontaktu, którzy są zaniepokojeni tempem naszego życia. Jak chociaż na chwilę odpocząć od zgiełku miasta i zmartwień? Najlepszym rozwiązaniem jest zaplanowanie weekendu w luksusowym hotelu z dala od hałasu i problemów!

Relaks dla ducha i ciała!

W Polsce znajdziemy kilkadziesiąt hoteli oferujących nie tylko eleganckie pokoje z pełnym wyposażeniem, ale i olbrzymią strefę SPA, przeznaczoną dla gości. Jednym z takich hoteli jest Windsor Hotel, usytuowany nad przepięknym jeziorem Zegrzyńskim. O ofercie hotelu poczytamy na stronie windsorhotel.pl. Ta oaza spokoju oddalona jest od Warszawy zaledwie o 40 kilometrów od stolicy. Po pokonaniu tego dystansu przenosimy się nad piękne jezioro otoczone lasami i licznymi ścieżkami pieszymi. Szukając idealnego miejsca na wypoczynek z pewnością powinniśmy zwracać uwagę na otoczenie – bliskość natury jest olbrzymim atutem!

Zabiegi relaksacyjne – co wybrać?

W luksusowych hotelach w strefach SPA możemy spodziewa c się przede wszystkim basenów oraz saun. Korzystanie z nich wliczone jest w cenę pobytu w hotelu. Jeśli jednak marzymy o masażach – przygotujmy się na dodatkowy wydatek. W ofercie najlepszych hoteli znajdziemy masaże klasyczne, relaksacyjne, sportowe, limfatyczne, masaże ciepłymi kamieniami. Efektem masażu jest rozluźnienie mięśni, poprawienie ukrwienia organizmu, poprawienie przepływu limfy. Możliwe jest także zamówienie masażu stóp czy głowy. Innymi, chętnie wybieranymi zabiegami, są peelingi – to proces złuszczania obumarłego naskórka przy pomocy naturalnych składników (np. rozdrobnionych łupin pistacji, wiórków kokosa, zmielonej kawy). Popularnymi zabiegami są te dedykowane twarzy – najczęściej są to peelingi połączone z masażami oraz zastosowaniem kosmetyków silnie nawilżających czy ujędrniających.

Share:
https://przyjazne-wnetrza.pl/co-warto-zobaczyc-zwiedzajac-stambul/ https://etapolska.pl https://qlime-project.org