Biznes

Oryginalne pomysły na prezent

W czasach wszechobecnego konsumpcjonizmu nie jest łatwo znaleźć prezenty dla bliższych lub dalszych osób. Mamy wrażenie, że wielu ludzi dosłownie wszystko już ma. Jeśli w naszym gronie znajomych są takie osoby, co możemy im kupić?

Drobiazg elektroniczny

Prawie każdy ma w domu elektroniczne akcesoria takie jak głośniki, mysz czy pendrive. Zwykle wyglądają one jednak dość zwyczajnie.
Fan komputera na pewno będzie nam wdzięczny za jakiś ciekawy, oryginalny drobiazg, który będzie mógł użyć właśnie w pracy przy klawiaturze. Świetnie sprawdzi się na przykład pendrive z nadrukiem. Możemy zamówić na nim dowolny tekst czy niewielki obrazek. Gracza ucieszy też zapewne oryginalna mysz o nietypowym kształcie.

Stoper do drzwi

W niewielkim mieszkaniu ciągłe otwieranie i zamykanie drzwi, aby przejść do pokoju obok czy do kuchni może być nieco męczące. Aby nie trzeba było za każdym razem naciskać na klamkę, otwieramy niektóre drzwi na stałe. Nie każdy model będzie jednak chciał współpracować i niektóre będą uparcie się zamykały.
Najczęściej wówczas próbujemy zablokować drzwi za pomocą klina lub złożonej kartki papieru. Być może jest to praktyczny pomysł, ale na pewno nie możemy zaliczyć go do wyjątkowo estetycznych.
Na rynku są dzisiaj dostępne ładne stopery do drzwi, w różnych kształtach i kolorach. Czasem opatrzone są zabawnym tekstem. Mimo to bardzo niewiele osób ma jeszcze te akcesoria w domu, co sprawia, że są dobrym pomysłem na prezent, zwłaszcza jeśli wybieramy się na parapetówkę.

Kupony miłości lub przyjaźni

Kupowanie prezentów ukochanej osobie często także nie jest łatwe. Możemy więc wykonać upominek własnoręcznie.
Świetnym pomysłem są tak zwane kupony miłości. Wykonujemy (możemy je wydrukować lub zrobić ręcznie) specjalne „kupony” na przykład na wspólne wyjście do kina czy przygotowanie ulubionego posiłku ukochanego. Następnie ładnie je pakujemy, wręczamy, a obdarowana osoba może w każdej chwili wykorzystać swój kupon, prosząc nas o jego realizację.

Fotoksiążka

Coraz popularniejszym pomysłem na prezent jest fotoksiążka. Każda z nich jest niepowtarzalna.
Aby podarować taką książkę, najpierw musimy wybrać odpowiednie zdjęcia i wymyślić do nich podpisy. Następnie wysyłamy nasz projekt specjalnej firmie, która wykonuje dla nas niepowtarzalną pamiątkę. Taki prezent z chęcią ogląda się także po latach.

Jest sporo pomysłów na to, aby przemienić pozornie zwyczajny prezent w coś niebanalnego. Pendrive z nadrukiem, oryginalna mysz czy stoper do drzwi to tylko niektóre z nich.

Pendrive z dowolnym nadrukiem zamówić można w Pola Studio

Share:
https://www.gama-sklep.com.pl/a/174-regaly-kuchenne https://beesafe.pl/porady/eurowinieta/ https://zen-satori.org/jak-organizowany-jest-ruch-drogowy-podczas-remontow/