Zdrowie i Uroda

Plastyka warg sromowych – poznaj najczęstsze wskazania

Plastyka warg sromowych - poznaj najczęstsze wskazania

Plastyka warg sromowych to małoinwazyjny zabieg wykonywany z przynajmniej kilku powodów. Przerost warg sromowych albo ich zbyt małe rozmiary są często postrzegane przede wszystkim jako defekt kosmetyczny. Tymczasem mają one ogromne znaczenie zarówno dla zdrowia pacjentek, jak i dla ich samopoczucia.

Gdy wargi sromowe są zbyt duże, we znaki daje się przede wszystkim problem otarć. Przeszkadza bielizna, trudno też dopasować spodnie, które nie wywoływałyby otarć. Na wargach sromowych szybko tworzą się rany, a ponieważ kolejne otarcia są tylko kwestią czasu, proces ich gojenia się staje się coraz dłuższy i trudniejszy. Przerost warg sromowych może utrudniać codzienne życie zniechęcając choćby do różnych form aktywności fizycznych. Komplikacją z nim związaną jest także skłonność do podrażnień i infekcji intymnych, na którą często uskarżają się pacjentki. Wiele kobiet skarży się również na to, że problem ten obniża im pewność siebie utrudniając nawiązanie relacji intymnych. W każdym z wymienionych przypadków plastyka warg sromowych może być doskonałym rozwiązaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na szpital.medfemina.pl.

Share:
https://huddled.com.pl/10clouds-polska-firma-na-rynku-swiatowym/ https://myvatn.org http://susiemakessupper.com/jakich-bledow-unikac-wybierajac-drzwi-tarasowe/