Ciekawe

Pomysły na prezent dla noworodka

Zastanawiasz się jak prezent dla noworodka będzie najlepszy? Doskonale trafiłeś! Znajdziesz tutaj wiele pomysłów na prezent dla malucha. Wybór czegoś odpowiedniego dla tak małego człowieka to duże wyzwanie. Poznaj propozycje praktycznych upominków, które ucieszą nie tylko malucha, ale i jego rodziców!

Klasyki gatunku – czyli niezbędnik, który zawsze się przydaje

Pierwsze odwiedziny nowego członka rodziny to wielkie wydarzenie. Jak wiadomo nie wypada w takich sytuacjach pojawiać się z pustymi rękoma. Oto kilka propozycji praktycznych prezentów, które ucieszą każdego świeżo upieczonego rodzica.

Body i śpioszki

To chyba najbardziej popularny spośród prezentów. Śpioszków nigdy za wiele. Każdy rodzic wie, że tempo ich zmiany na nowe w pierwszych miesiącach życia dziecka jest zastraszające. Ubranka zawsze się przydadzą, bowiem przy niemowlaku trudno nadążyć z praniem.

Pieluchy

Banalne? Ale jakie praktyczne! Prezent z humorem, który doceni każdy rodzic. Możesz postawić na klasyczne pampersy w najmniejszym rozmiarze lub cieszące się coraz większą popularnością pieluchy wielorazowego użytku. Te ostatnie występują w rozmaitych wzorach i kolorach, pomagają zaoszczędzić nieco pieniędzy i chronić środowisko.

Szumiś

Większość dzieci uwielbia wszelkiego rodzaju szumy. Może być to dźwięk suszarki, okapu albo zapalonego silnika samochodu. Szumy pomagają dziecku się wyciszyć, uspokoić i zasnąć. Szumiś – to zabawka, która cieszy oczy dziecka i leczy duszę rodzica. Koniec z nieustannym płaczem! Czas na chwilę wytchnienia.

Kreatywne prezenty dla noworodka

Nie lubisz iść na skróty? Stwórz prezent dla noworodka sam lub z niewielką pomocą! Poniżej prezentujemy kilka alternatywnych idei, które mogą Ci się spodobać.

Album pamiątkowy

Fajnym pomysłem jest personalizowany album pamiątkowy. Kolekcjonowanie wspólnych chwil w pierwszych dniach, miesiącach i latach życia to cudowna pamiątka na przyszłość. Taki album przyozdobić można np. imieniem dziecka.

Pluszak od serca

Własnoręczne wykonanie zabawki to cudowna przygoda dla uzdolnionych artystycznie krewnych maluszka. Taki prezent nie musi być idealny, a rozczuli każdego. Jeśli skomplikowane wzory misiów, króliczków i aniołków to dla Ciebie zbyt dużo, może dobrym pomysłem będzie mięciutka poduszka?

Wyhaftuj imię na prezencie

Mniej wymagającym od szycia może okazać się haft. Imię noworodka umieścić można na przykład na zakupionym wcześniej kocyku. Jeśli lubisz robótki ręczne, zrób to sam, jak nie, możesz zlecić wykonanie specjalistom.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Prezent dla noworodka.

Share: