Ciekawe

Poznaj możliwości, jakie dają platformy e-learningowe

Wśród wielu możliwości poszerzania swoich umiejętności zawodowych platformy e-learningowe są najnowszą alternatywą. Uczenie się bez wychodzenia z domu to dobra okazja dla osób, które ze względów zdrowotnych czy na nietypowe godziny pracy nie mogą uczestniczyć w klasycznych szkoleniach odbywających się w wynajętych salach czy w placówkach szkoleniowych. Co warto wiedzieć o platformach? Jak wygląda korzystanie z nich?

Ucz się od najlepszych!

Platformami e-learningowymi nazywamy serwisy internetowe oferujące materiały szkoleniowe, dostępne odpłatnie. Platform w polskiej sieci jest naprawdę dużo, jednak topowe zajmują się przede wszystkim programami wykorzystywanymi w polskich firmach. Szkolenia dotyczą teoretycznej i praktycznej nauki korzystania z tych programów. Szkolenia dedykowane są dla osób rozpoczynających przygodę z programami takimi jak Zbrush, Revit czy Photoshop, ale i dla tych, którzy posiadają już wiedze na ich temat i pragną ją rozszerzyć. Materiały szkoleniowe przygotowywane są przez specjalistów z konkretnych dziedzin (grafika komputerowa, projektowanie przestrzenne, obróbka zdjęć i wiele innych), dostępne są one w formie materiałów wideo w języku polskim. Szeroka bazę materiałów szkoleniowych znaleźć można na stronie cgwisdom.pl.

Jak kupować interesujące nas szkolenia?

Zakupy na platformie e-learningowej odbywają się tak samo, jak w każdym innym sklepie internetowym. Interesujący nas produkt wkładamy po prostu do wirtualnego koszyka i płacimy za niego metodą on-line lub kartą kredytową. W momencie zaksięgowania wpłaty produkt jest przypisywany do naszego konta, zazwyczaj bezterminowo. Możemy zapoznać się z jego treścią w dogodnym dla nas momencie.

Z pewnością wielką zaletą platform e-learningowych jest możliwość zaoszczędzenia czasu, który stracilibyśmy podczas dojazdów do placówek szkoleniowych oraz oszczędność pieniędzy. Kursy na platformach e-learningowych dostępne są w atrakcyjnych cenach!

Share:
https://lancejamesstudios.com/klasyczny-wystroj-kuchni-jakie-meble-wybrac/ https://ecceo13-iof.org/jak-dziala-dapp/ https://amata-us.org/drzwi-dwuskrzydlowe-funkcjonalnosc-i-estetyka/